2 günde zayıflamak mümkün

2 günde zayıflamak mümkün


Uzmanlar hızlı kilo verme konusunda ciddi uyarılar yapıyor. Kesinlikle haklılar çünkü hızla verilen kilolar hızla geri alınıyor ancak bu demek olmuyor ki 2 gün gibi kısa bir sürede kilo veremezsiniz. Kesinlikle verebilirsiniz ancak hemen geri almamak için çok dikkatli olun.

Zayıflamak için yapmanız gereken net kurallar vardır. Bunlardan ilki beslenme saatlerinizi düzene sokmaktır. Sabah kahvaltınızı, öğlen yemeğini ve akşam yemeğinizi 2 gün içerisinde belirli saatlerde ayarlayın. Akşam yemeğinizi en geç saat 19’da yemelisiniz. Kahvaltınızı da en geç saat 8’de yapmalısınız. Öğle yemeyini ise 12-14 arasında kesin yemelisiniz. Yemek porsiyonlarınızı yarıya düşürmelisiniz. Çorbanızı bile az çorba şeklinde için. Sadece sabah ve öğle yemeklerinde ekmek tüketin oda kepekli yada tam buğday olsun vede iki dilimi geçmesin. Akşam yemeğinde özellikle salata ve benzeri şeyler tüketmeye dikkat edin.

Geldik ara öğünlere; kavrulmamış badem, salatalık, elma ve yağsız yoğurt gibi vücudunuzu zinde tutabilecek besinlerle her yemek öğünü arasana bir ara öğün ekleyin. Bununla birlikte günde 3-4 litre su için ve bu suyu yudum yudum içmeye özen gösterin. Hayatınızda bolca yeşillik olmalı, salata ve meyve her zaman menünüzde yer almalı.

2 gün sonunda 3-4 kilo verdiğinizi göreceksiniz. Bu düzenle 1 ay devam ettiğinizde ayda 5 ila 10 kilo arasında vermeniz mümkün.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir