2 Günlük Toksin Diyeti

2 günlük toksin diyeti


Zayıflamak için yapılan diyetlerin o kadar çok çeşidi vardır ki çoğu zaman bir çoğu işe yaramayan gereksiz diyetlerdir. Ancak bazı diyetler zayıflamanız da oldukça etkilidir.  Uzun zamandır çok konuşulan toksin diyetini merak edenler için bu diyeti sizlerle paylaşıyoruz.

2 günde toksin diyeti ile zayıflayanlar var. Merak edilen bu diyet aşağıdaki şekilde uygulandığında kilo verdiriyor ancak siz yine de bu diyeti uygulamadan önce kesinlikle doktorunuza danışın. Aksi takdirde sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Toksin yardımcı 2 günlük diyet

1.GÜN

Sabah:    5 kaşık sade müsli , 1 tatlı kaşığı kabaca öğütülmüş keten tohumu, 1 çay kaşığ tarçın, 1 bardak yağsız süt.

Ara:    1 yeşil elma.

Öğle: 1 porsiyon ızgara tavuk göğüs, Bol söğüş tere ve roka üzerine bol limon eklenecek.

Ara: 1 yeşil elma, 3 adet ceviz.

Akşam: 1 porsiyon soğanlı ıspanak kavurma , 4 adet közlenmiş acı sivri biber, 3 kaşık 0f bulgur pilavı.

Gece: 4 kuru kayısı. 2.Gün

Sabah: Saat 10.30-11. 00 civarı geç ve kuvvetli kahvaltı edilecek, öğlen yemek yenmeyecek. 1 lop yumurta, 6-7 adet taze ve iyi yıkanmış saplarıyla beraber maydanoz 2 adet acımsı sivri biber, 4 parmak taze dil peyniri veya benzeri taze az yağlı peynir, 2 ince dilim kızarmış çavdar ekmeği.

Ara: 1 kivi 3 ceviz içi. Öğle: Öğle yemeği yenmeyecek. Saat 15.00: 1 bardak yağsız ayran, 2 kepekli grisini.

Akşam: (Erken yenmeli): 1 orta boy ızgara derisiz beyaz etli balık, Bol tere ve roka söğüş üzerine limon sıkılacak, 1 porsiyon zeytinyağlı semizotu.

Gece: 4 adet kuru kayısı.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir