Mayıs 2011 Ayında Eklenen Konular

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasında 30 Mayıs Pazar akşamı canlı yayında son altı yarışmacının kaç kilo verdiklerini görenler gözlerine inanamadı. Survivor yarışmasında son altıya kalan isimlerden Tevfik yarışmadan elendi ve takipçilerini şoka uğrattı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da yarışanlar kaç kilo verdi diye merak ediyorsanız bu haber tam size göre. (daha&helliip;)
Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışması beğeniyle izlenilmeye devam ediyor. Son altıya kalan yarışmacıların verdiği kiloları merak eden Acun Ilıcalı tüm yarışmacıların verdikleri kiloları hesapladı. Survivor yarışmasında ki yarışmacılar kaç kilo verdi merak ediyorsanız işte merak edilenler. (daha&helliip;)
Beyaz Show'da Cuma akşamı takipçilerine nasıl zayıfladığını anlatan Mesut Yar yine görenleri şaşırttı. Mesut Yar 40 kilo vererek görenlerine şaşırtmaya devam ediyor. Beyaz Show'da Mesut Yar nasıl zayıfladığını açıkladığını sporunda şart olduğunu söyledi. (daha&helliip;)
Yazın ortasında donarak nasıl zayıflanır diye merak etmişsinizdir. Donarak yani -170 derecede azot gazıyla zayıflamak mümkün. 20 saniye -30 dereceden başlayarak -170 dereceye kadar yükselen soğuk hava dalgasıyla 1 ayda 10 kilo verebiliyorsunuz. (daha&helliip;)
Ünlülerin fizikleri her ekranlara çıktıklarında gözümüze takılır. Verdikleri kilolar ve güzellikleriyle hep hayranlık uyandırırlar. Peki ünlüler nasıl zayıflıyor diye hiç merak ettiniz mi ? Kesinlikle etmişsinizdir, işte bizde merakınızı gidermek için zayıflayan ünlülerin zayıflama önerilerini sizlerle paylaşıyoruz. (daha&helliip;)
Selülite karşı koruyucu bir çok yöntem vardır. Bunların arasında en etkili olan yöntem elbette spordur ancak selülitlerden kurtulmak isterken beslenme şeklinize de önem vermelisiniz. Bunun yanı sıra selülite karşı besinler de tüketmekte fayda var. (daha&helliip;)
Günümüzün en büyük yakınmalarından biri de yorgunluktur. Günlük hayatta karşılaşılan pek çok durum, insanın bedensel enerjisini tüketebilir. Yorgunluk her mevsimde karşımıza çıkacak bir durumdur. Hele şu dönemlerde bahar yorgunluğu çekenlerin sayısı git gide artıyor. (daha&helliip;)
Donarak zayıflamak yani soğuk havayla zayıflamak nasıl olur diye merak ediyorsanız işte sorularınızın cevapları. Donarak yani -170 derecede azot gazıyla zayıflamak mümkün. 20 saniye -30 dereceden başlayarak -170 dereceye kadar yükselen soğuk hava dalgasıyla 1 ayda 10 kilo verebiliyorsunuz. (daha&helliip;)
Kilonuzun korumaya ihtiyacı var. Aldığınız kiloları vermek, verdikten sonra ise almamak size büyük işkence olmasın. Kilonuzu korumanın yollarını bildiğiniz takdirde zayıf kalmak yada ideal kiloda sabitlenmek çok kolay. Kilonuzu korumanın yollarını bilmiyorsanız kesinlikle bu habere göz atın. (daha&helliip;)
Kilonuzu korumanın o kadar çok farklı yolu vardır ki duyduğunuzda çok şaşıracaksınız. Kilo korumanın farklı yolları nelerdir merak eden çok, bu sebeple bizde kilo korumanın yollarını sizin için araştırdık. Kilo vermek yada kilo almanın yanı sıra kilo korumak çok daha zordur ve çok daha önemlidir. (daha&helliip;)
Son zamanlarda öne çıkan Altınçilek zayıflama konusunda büyük bir mucize olarak nitelendirildi. Aslına bakarsanız Altınçilek zayıflama ya da yağ yakma konusunda etkili bir besin kaynağı değil. (daha&helliip;)
Diyetlerde yaşanan en büyük sorunlardan biri tatlı krizleri, hamur işleri ve lezzetli gıdalara karşı koyamamak. Yeni ve gittikçe yaygınlaşan özel teknikler kendinizi daha iyi hissetmenize, sigara, çikolata, yemek bağımlılığı gibi krizlerden doğal yollarla kurtulmanıza yardımcı olabiliyor. (daha&helliip;)
Cinsel isteği artırıcı öneriler genellikle erkeklerle ilgili olur. Çünkü kadınlarda cinsel gücü direkt olarak artırdığı saptanan çok belirgin bir ilaç ya da preparat şimdiye kadar bulunmamış. Son dönemde özellikle Arginine içeren preparatların bu konuda destek olabileceğine dair görüşler var. (daha&helliip;)
Sporla zayıflamak diğer zayıflama yöntemlerine göre daha sağlıklı ve kesin çözümdür. Doğal yöntemlerle zayıflamak kiloları geri almamak adına yapılan en akıllı harekettir. Ve sadece günde yarım saat sporla zayıflamak mümkün. Elbette yediklerinize dikkat etmelisiniz, bununla beraber yarım saat yürüyüş sizi zayıflatacaktır. (daha&helliip;)
Spor yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Aksi taktirde sakatlanma riski çoktur. Spor yaparak zayıflamak isterken sakatlanmak istemiyorsanız sizde bu kuralları kesinlikle uygulamalısınız. (daha&helliip;)
Kilo vermek için önce kendinizi şartlamanız gerekiyor. Bunun nedeni planlı bir zayıflama programı uygulayabilmek. Eğer her işte olduğu gibi zayıflamak için bir plan program yapmadıysanız bu iş imkansız olabilir. Planlı bir şekilde uygulanan bazı önerileri sayesinde 1 ayda 6 kilo vermek mümkün. (daha&helliip;)
Şişmanlıktan korunmanın o kadar çok yolu var ki aslında kilo almak çok zor. Bir çoğumuz yediklerimize dikkat etmemenin yanı sıra kuralları da ezip geçiyoruz. İnternational Hospital Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilem İrkin kilo almaktan bizi koruyacak bazı yöntemlerden bahsediyor. (daha&helliip;)
Başarılı müzisyen Funda Arar uzun zamandır güzelliğiyle göz kamaştıran sanatçılardan. Her zaman güzel görünüşü ve kibarlığıyla dikkat çeken Funda Arar verdiği kilolarla da bu aralar gündeme gelmeye başladı. Fundan Arar 10 kilo verdiğini söylemiş ve önerilerde bulunmuş. (daha&helliip;)
TNT'de hafta içi her sabah 08:30'da Dr. Ender Saraç'la Sağlıklı Yaşam adlı programı sunan Dr. Ender Saraç, aşçı Başak Sanaç ile şişmanlatmayan, lezzetli tatlı ve yemek tarifleri veriyor. Kilo aldırmayan yemekler ve tarifler çoğu zaman karşımıza çıkar ama işe yarayıp yarayamadığını hep merak etmişizdir. (daha&helliip;)
Susuzluğu gidermenin en sağlıklı yolu sudur ve çocuklardaki sağlıklı sıvı tüketim alışkanlıklarının küçük yaşlardan itibaren oluşması çok önemlidir. 6 aydan büyük bebeklerin ve çocukların doğal koşullarda günlük su ihtiyaçlarını karşılamaları, bunun için yeterli miktarda su içmeleri çok önemlidir. (daha&helliip;)
Spor yaparken hataya düşmeyin, aksi takdirde kendinizi yaralayabilirsiniz. Spor yaparken bir çok konuda yardım almalısınız. Uzaktan bakıldığında kolay gözüken spor salonları ve spor hareketleri aslında bilinçsiz uygulandığında sakatlanmalara neden oluyor. (daha&helliip;)
Zayıflamak için yapılan diyetlerin o kadar çok çeşidi vardır ki çoğu zaman bir çoğu işe yaramayan gereksiz diyetlerdir. Ancak bazı diyetler zayıflamanız da oldukça etkilidir.  Uzun zamandır çok konuşulan toksin diyetini merak edenler için bu diyeti sizlerle paylaşıyoruz. (daha&helliip;)
Bir spor salonunda çalışmak daha fazla egzersiz yapma avantajının yanında sizi motive eder. Evde ya da açık havada yapılandan çok daha keyifli olabilir. Sporu dışarıda veya evde mutlaka egzersiz uzmanları ile uygulamak gerekir. (daha&helliip;)
Sadece diyet yaparak, önerilen çayları içerek zayıflamak mümkün değil. Ancak diyetinize düzenli uyar, gereken bitkisel destekleri alır, sporunuzu da ihmal etmezseniz kilo verdiğinizi görürsünüz. Unutmayın, spor yaparken uymanız gereken kurallar var. Eğer açık havada değil de salonda spor yapıyorsanız hu yazıyı çok dikkatli okuyun. (daha&helliip;)
Zayıflamak için kendinize ve hayat şeklinize bazı kurallar koymalısınız. Az yemek, alkolden uzaklaşmak, yağlı ve hamur işi gıdalardan kaçınmak gibi. Eğer kurallarınız yoksa zayıflamanız çok zor. Gerçekten zayıflamak istiyorsanız kendinize bazı kurallar koymalısınız. (daha&helliip;)
Zayıflarken bir çok konuda vücudumuz direnç kaybeder. Vitamin kaybından güçsüzlüğe kadar her konuda direnç kaybedebilir ve bu yüzden hasta olmak mümkündür. Sizde diyet yaparken yani zayıflarken hasta oluyorum diyorsanız Ender Saraç'ın size bitkisel önerileri var. Diyet yaparken yani zayıflarken hasta oluyorsanız bu öneriyi değerlendirebilirsiniz. (daha&helliip;)
Bacak damarlarındaki kanın akışıyla ilgili bozukluklar kendini başlangıçta şişmiş bacaklar ve özellikle şişmiş ayak bilekleri ile gösterir.  Bu ödemin (Latince şişme demektir) oluşmasının nedeni, dokularda sıvı birikmesi ve cildi germesidir. Başlangıçta yalnızca ayak bilekleri etkilenirken, daha sonra bacağın tamamı bundan etkilenir. (daha&helliip;)
Sayfa başına git