Haziran 2011 Ayında Eklenen Konular

Hızlı Zayıflama ve Vücut Sıkılaştırma hakkında bilinen ve anlatılan bir çok haber var. İşe yarayıp yaramadıkları tartışılır ancak bazıları gerçekten hem zayıflatır hemde sarkan bölgeleri sıkılaştırır. Zayıfladıktan sonra asıl problem aslında sarkan bölgelerdir. Sarkan bölgeler sıkılaştırılmazsa verdiğiniz kilolar kötü bir görünüm sağlar. (daha&helliip;)
Yemek yiyerek kilo vermek bir çoğunuza saçma gelir ancak bu bir gerçek. Zayıflamak için durmadan yemelisiniz çünkü yedikçe metabolizma çalışır, çalıştıkça öğütür ve bu sayede uyuşuk bir hal alan metabolizmanız hızlanmaya başlar. Elbette hızlanan bir metabolizma ağır bir metabolizmadan çok daha iyidir. (daha&helliip;)
Sabah güne nasıl başlarsanız öyle devam eder derler, bu diyet içinde geçerli. Eğer formda kalmak yada forma girmek istiyorsanız sabah yediğiniz ilk öğün tüm gün yiyeceklerinizin göstergesidir. Kahvaltınızı sağlıklı yapın ki metabolizmanız gün iyi başlasın. (daha&helliip;)
Kış ve sonbahar mevsimlerinde yaza zayıf girmek için elinizden geleni yaptınız. Ancak sadece yazın güzel ve zayıf gözükmek için zayıfladığınızı düşünürseniz verdiğiniz kilolar bir kaç aylık yaz tatilinde size aynen geri döner. (daha&helliip;)
Obezite problemi olan kişiler, kilolu olmanın genel riskinin gerçek olduğunu bilir. Bu ağır riski kanserden ölme riskine kattığımızda cesaretimiz daha da kırılır. Obezitenin geleneksel yollarla tedavisinin başarılı olmaktan çok faydasız oluşunun ortaya çıkması gerçeği buna eklenince, obezitenin cerrahi tedavisi söz konusu olduğunda iyi haberler duymak, rahatlatıcı olacaktır. (daha&helliip;)
Başarılı tiyatrocu ve oyuncu Demet Akbağ Eyvah Eyvah 2 filmi için tam 5 kilo verdi takipçilerini şaşırttı. Normalde fiziğiyle pek fazla gündeme gelmeyen Demet Akbağ 5 kilo vermem gerekiyormuş diyerek şimdi ki halini daha çok merak ettirdi. (daha&helliip;)
Yiyerek kilo verme konusunda çok az şey biliyoruz. Normalde yiyerek kilo verme denildiğinde buna inanmak zordur ancak yiyerek kilo vermek mümkündür. Düzenli olarak yemek yiyerek zayıflamak mümkün. Önemli olan yemek yeme periyotları. (daha&helliip;)
Hamilelikte kilo alımı hamilelik esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biridir. Anne sağlığı kilosu ile dengelidir. Çok fazla kilo anne ve bebek için iyi sonuçlar doğurmayabilir. (daha&helliip;)
Yaz tatili için her gün saatlerce spor yaptıktan sonra yazın tam pansiyon otellerde sınırsız açık büfeler verdiğimiz kiloları 1-2 haftada geri aldırıyor. Yaz tatilinde kilo alıp dönmek istemiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. (daha&helliip;)
Egzersiz zayıflamak için en önemli etkendir. Vücudumuzun yüzde 80'i kas olduğu için kilo verirken kasları çalıştırmak kilo vermeyi mantıken hızlandıracaktır. En iyi kilo verme yöntemi kesinlikle yürüyüştür. (daha&helliip;)
Egzersiz sonrasında ağrı yapan bölgeler çoğu zaman dayanılmaz acılar yaşatır. Egzersiz sonrası ağrılar için doğal yöntemler ile ağrılara son verebilirsiniz. Egzersizin yol açtığı bu ağrılardan kurtulmanın basit bir yolu var, egzersiz ağrılarına çözüm istiyorsanız işte fırsat. (daha&helliip;)
Düzenli yapılan egzersiz stres ve sıkıntıları azaltıyor. Bunun yanı sıra kilo sorunu olanlar içinde oldukça önemli olan spor ve egzersiz her yönden vücut sağlığını olumlu yönden etkiliyor. Egzersize zaman ayırarak hem kilolardan hemde sıkıntı ve stresten kurtulabilirsiniz. (daha&helliip;)
Opera sanatçısı Olivia Ward, ABD'de zayıflama programına katılarak 5 ayda 59 kilo verdi. Zayıflayarak bu yarışmada birinci olan Olivia Ward hem zayıfladığı için mutlu hemde birinci olduğu için. Herkesi hayrete düşüren yarışmacı şimdi halinden çok memnun ve çok mutlu. (daha&helliip;)
İstanbul'daki Obezite Kongresi'nden obezite hastalarına güzel haberler çıktı. Obezite hastaları çözümün İstanbul'dan çıkmasına çok sevindi. Kongrede yüzde 40'a varan kilo kaybı sağlayan “Lorcaserin" ilaçla ilgili bir çalışma sundu. (daha&helliip;)
Miss Turkey 2011 kraliçesi olan Melisa Aslı Pamuk 9 kilo verdi ve görenleri şaşkına çevirdi. Bu azmi ile kraliçe seçilen Aslı Pamuk kilo vererek daha güzel ve dikkat çekici bir hal aldı. Miss Turkey güzeli Melisa Aslı Pamuk 9 kilo verişini anlatıyor. (daha&helliip;)
Miss Turkey 2011 kraliçesi olan Melisa Aslı Pamuk 9 kilo verdi ve kraliçe tacını taktı. Miss Turkey 2011’e başvurduğunda fazla kiloları nedeniyle çok fazla şans tanınmayan Pamuk, hırs yapıp iki ayda 9 kilo vermeyi başarınca kaderi değişti. Ve final gecesi tüm rakiplerini ardında bırakıp birincilik tacını taktı. (daha&helliip;)
Eski zamanlardan beri süre gelen tombul çocuk sağlıklıdır anlayışı doğru mudur? Biz beslenme uzmanları çocukluk döneminde fazla kiloları niçin istemeyiz ve fazla kilonun bir çocuğa zararı nedir diye bakacak olursak, önümüze sıralanan maddeler çıkmaktadır. (daha&helliip;)
Birçok dizide beğenilerek izlenen genç oyuncu Tuba Ünsal doğum yapmıştı. Son görüldüğünde Tuba Ünsal mini şortuyla doğum sonrası kilolarından kurtulduğunu göstermiş oldu. Fiziğine özen gösteren ve hemen kilolardan kurtulan oyunca eski formunu yakalamış gibi gözüküyor. (daha&helliip;)
3 çocuk babası olan David Beckham' ın eşi Victoria Beckham 4. kez anne olmaya hazırlanıyor. Oğullarının futbol maçında görüntülenen Posh lakaplı yıldız siyah ve  bol giysileri tercih ediyor. (daha&helliip;)
Enerji ve spor içecekleri, çocukları hem şişmanlatıyor hem de diş çürümelerine neden oluyor. Bilim insanları, bu tür içeceklerin kesinlikle çocuklara verilmemesini öğütlüyor. (daha&helliip;)
Dünyanın en iyi ve en güzel mankenlerinden Eva Herzigova doğumundan sonra ilk kez görüntülendi. Formuna hızla geri dönmeye başlayan 38 yaşındaki güzel manken Eva Herzigova korumayı başardığı fiziğiyle beğeni toplamaya devam ediyor. (daha&helliip;)
Dünyaca ünlü şarkıcı 40 günde 10 kilo vererek hayranlarını şaşırttı. Yaz turnesi öncesi fazla kilolarından kurtulmak isteyen ünlü isim 40 günde nasıl 10 kilo verdi ? Ünlüler nasıl zayıflıyor, zayıflamak için neler yapıyor merak ediyorsanız tüm detayları haberin devamında. (daha&helliip;)
Dünya starı Britney Spears 40 günde 10 kilo verdi. Britney Spears başlayacak dünya turnesi için diyete girdi ve görenleri şaşırttı. Son yıllarda yaşadığı sıkıntılar yüzünden kilo alan 30 yaşındaki Britney Spears, 40 günde 10 kilo verdi. (daha&helliip;)
Güne nasıl başlarsan öyle geçer derler, güne dinç başlamak için ne yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Çünkü bir çoğumuz güne ne yaparak dinç başlayabiliriz hala bilmiyor. Gününüzün iyi geçmesi için bazı beslenme önerilerimiz var size. (daha&helliip;)
Sayfa başına git