Ekim 2011 Ayında Eklenen Konular

Fast Food konusunda yazılan onlarca habere biri daha eklendi. Kemikleri erittiği konusunda suçlanan Fast Food hala sektörün en çok ilgi gören bölümünü elinde tutuyor. (daha&helliip;)
Yapılan araştırmalarda Türkiye’nin en kilolu şehri neresi çıktı merak ediyorsanız haberin detayına göz atmanızda fayda var. Belkide cevabı biliyorsunuz ama sizin yaşadığınız şehir kaçıncı sıra da acaba ? FazlaKilo.Com sizin için araştırdı. (daha&helliip;)
Yapılan araştırmalara göre fazla kilo problemi yaşayan en büyük şehir İstanbul. Bu sonucun bazı yanıltıcı yanları olabilir çünkü ülkemiz de en kalabalık şehir İstanbul. Bu nedenle kilo problemide her sorun gibi İstanbul'da daha çok boy gösteriyor. (daha&helliip;)
Dyt.Gamze KAÇAR beslenme hakkında bilinen ve uygulanan yanlışlara değindi. Bu yazısında beslenme ne demek ve nasıl beslenmemiz gerektiği hakkında bir çok güzel bilgi veriyor. Eğer sizde bildiklerinizi değerlendirmek istiyorsanız bu yazıya göz atmalısınız. (daha&helliip;)
Beslenme ve diyet uzmanı Taylan Kümeli zayıflamanın sırlarını anlatıyor. Yazdığı her yazı ve bulunduğu her öneri ilgi görüyor çünkü hepsi kayda değer sonuçlar sağlıyor. Taylan Kümeli ile nasıl zayıflarım diye merak ediyorsanız yayınladığımız haberin detaylarına iyice göz atın. (daha&helliip;)
Havaların soğumasıyla birlikte kilo alma korkusu git gide artıyor. Yerinde bir korku çünkü havaların soğuması metabolizma hızının yavaşlamasına neden oluyor.  Soğuk havalarda değişen metabolizma hızını düzenlemek ve kilo kontrolünü sağlayabilmek için beslenme alışkanlıklarının gözden geçirilmesinde fayda var. Zira kapalı havalar, kilo artışı riskini de beraberinde getiriyor. (daha&helliip;)
Sayfa başına git