Ocak 2012 Ayında Eklenen Konular

Ne yesem yarıyor hatta su içsem kilo alıyorum diyorsanız kesinlikle yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu bilin. Çünkü düzgün beslenme, spor yada egzersiz gibi alışkanlıklarınızın olmasına rağmen kilo veremiyor yada kilo alıyorsanız insülin direnciniz yüksek olabilir. (daha&helliip;)
Zayıflama planı kuranların aklına ilk gelen şey spor salonuna yazılmak oluyor. Nedeni çok açık çünkü kimse yediklerinden vazgeçemiyor ancak bu işleyiş yanlış. Spordan önce beslenme şeklinizi değiştirmeniz gerekiyor. (daha&helliip;)
Çoğumuzun yaptığı hata zayıflamak için yaz ayını beklemek. Sebebi çok açık aslında, tatilde ve denizde fazla kilolarımızla mayo ve bikini giymek bizi utandırıyor. Kış aylarında giyilen bol ve koyu renk elbiseler kiloları gizlemekte bir numara. Peki ya sağlığımız ne durumda ? (daha&helliip;)
Genelde hep kadınların vücutları konusunda sorun yaşadığını duyarız ancak İngiltere'de yapılan bir araştırma da her beş erkekten dördünün vücudundan memnun olmadığı ortaya çıktı. Genelde memnun olmayanların kilo problemleri de bulunuyor. (daha&helliip;)
Bade İşçil oynadığı her dizilerde oyunculuğundan sonra güzelliği ve fiziği ile ön plana çıkıyor. Formunu korumak için çok özel sırlarını anlatan Bade zayıflamak yada formda kalmak için neler yapılması gerektiğini tüm ayrıntısı ile anlatıyor. (daha&helliip;)
Yedikleriniz size kilo aldırırken bazıları da kilo vermenize yardımcı oluyor. Besinlerle zayıflama yöntemleri çok yaygın ve bu haberde size bu konuda bilgi vereceğiz. Besinlerle yağ yakmak size daha kolay zayıflama imkanı sunacaktır. Yiyerek zayıflamanız kısaca mümkün.. Besinlerle yağ yakmanın en hızlı yollarına göz atmak için tıklayın>>>
Sayfa başına git