Şubat 2012 Ayında Eklenen Konular

Abur cubur atıştırmaların kilo aldırdığını hepimiz biliyoruz. Hatta kilo almanın dışında ölümlere bile sebep olduğunu da belirtelim. Bundan kurtulmayı hiç düşündünüz mü ? Hala geç değil, bu alışkanlıklarınızdan vazgeçin! Ciddi sağlık problemlerine neden olan abur cubur yeme alışkanlığı sindirim sistemi enfeksiyonlarına neden oluyor. (daha&helliip;)
Kilo almanızın sebebi, iştah ve çok yemek olmayabilir. Bazı hastalıklar da şişmanlığa ve obeziteye yol açabiliyor. Hastalıklar metabolizmanızı etkiliyor ve kilo almanıza neden oluyor. Obezite yapıcı hastalıklara karşı önlem alarak kilo kontrolü sağlamak mümkün. (daha&helliip;)
İçeceklerle zayıflamanın mümkün olduğu ortaya çıktı. Yapılan bir araştırmada içecek alışkanlıklarını değiştiren kişilerin kilo verdiği açıklandı.  Bol su içmenin kilo verdirdiğini biliyor, peki diğer kilo verdiren içecekler hangileri ? (daha&helliip;)
Muhteşem Yüzyıl dizisinin güzel oyuncusu Meryem Uzerli verdiği kilolar ile dikkatleri üzerine topluyor. Dizinin başrol oyuncusu Meryem Uzerli kilo vermenin yanı sıra güzelliği ile de dikkat çekmeyi sürdürüyor. (daha&helliip;)
Muhteşem Yüzyıl dizisinin güzel oyuncusu Meryem Uzerli gündemde kalmaya devam ediyor. Güzelliğini ve fiziği koruyan oyuncu yediklerine çok dikkat ettiğini söyleyerek bazı özel konulara da açıklık getirdi. Örneğin diyet yapamadığını belirten oyuncu nasıl formda kaldığını anlattı. (daha&helliip;)
Son günlerde bir çok kişi tarafından merak edilen DUKAN diyeti hakkında sizler için araştırma yaptık. DUKAN diyeti zayıflatıyor mu yoksa sadece sansasyondan ibaret mi bizde merak ediyoruz. (daha&helliip;)
Kadınların yakından takip ettiği ve güzellik konusunda örnek aldığı Ebru ŞALLI, güzellik konusunda sırların ortaya çıkmasını sağlıyor. Ebru Şallı ve güzellik sırları her kadının merak ettiği bir konu olsa gerek ve bizde sizin için bunları araştırdık. (daha&helliip;)
Ünlü show man Beyazıt Öztürk 3 buçuk ayda 15 kilo vererek herkesi şaşırttı. YALAN DÜNYA isimli dizide başrol alan show man BEYAZ verdiği kilolarla kendinden daha çok söz ettirmeye başladı. (daha&helliip;)
Beslenme alışkanlıkları hayatımızı her koşulda etkiliyor. Soğuk havalarda beslenme çok önemli çünkü iyi beslenemeyen kişiler vitamin eksikliği yaşayıp kolay hasta olabiliyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmenin yolu ise doğru beslenmeden geçiyor. (daha&helliip;)
Obezite çağımızın en büyük problemi ve bu sorun çığ gibi büyüyor. Yapılan araştırmaya göre yağlı ve şekerli beslenme şekli 100 milyondan fazla sinir hücresinin bulunduğu sindirim sistemindeki beyni olumsuz etkiliyor. (daha&helliip;)
Sayfa başına git