6 ayda 27 kilo verdi6 ayda 27 kilo verdi
26 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 8.485 kez okundu.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Bahar DEMİRKIRAN Ankara’daki kliniğinde zayıflamak isteyenlerin elinden tutmaya devam ediyor. Gerçek başarı hikayelerini anlatıyor ve nasıl zafer kazandıklarını tüm detayları ile bizlerle paylaşıyor. İstemediğinizde kilo verebileceğiniz gözler önüne seriyor Bahar DEMİRKIRAN.

 

Zehra hanım 6 ayda 27 kilo verdi ve görenleri hayrete düşürdü. Verdiği kiloların sonrasında neredeyse 5-10 yaş genç gözüken Zehra hanım eski hali ile yeni halini gördüğü resimlere baktığında kendide şaşırmış olsa gerek.

Zehra Hanım 51 yaşında , tanımaktan ve beraber çalışmaktan çok keyif aldığım , çok değerli bir öğretmen. Bir çok danışanım gibi Zehra hocamında ilk başta kafasında soru işaretleri ,biraz umutsuzluk ve mutsuzluk vardı. Zayıflamak için ilk denemesi değildi onunda . Menapoz dönemini yaşıyor olması metabolizmasının neden aşırı yavaş çalıştığını açıklıyordu. Birçok önemli vitamin eksikliği , reflü , alerji gibi sorunları da vardı.

Özellikle yaptırmasını istediğim bazı tetkikleri yaptırdı .Ortalama 6 aylık bir hedef belirledik ve yola koyulduk. Ve sonuç; mükemmel. Zehra hocam 6 aylık bir süreçte tam 27 kilo küçüldü.Şu an kilo koruma programımıza devam ediyoruz.Zehra Hanım bunu başaran ilk kişi değil, son da olmayacak. Diğer başaranlar gibi onu da bir çok kişiden ayıran temel özellik sadece karar verip doğru adımları takip etmesi oldu. İşte bu kadar basit.

 

Etiketler:

6 ayda 27 kilo verdi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. dilek soylu dedi ki:

    tebrik ederim müthiş bi başarı ama nasıl olduğu hakkında hiç bişi yazmamaışssınız…

Sayfa başına git