Açık havada kilo verin!Açık havada kilo verin!
25 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.465 kez okundu.

High Intensity Interval Training (HIIT) sistemiyle çok kısa sürede çok kalori yakabilirsiniz. Ayrıca hormonlarınızı harekete geçirir ve bedeninizin her noktasını çalışır konuma getirir.

 

Arkanızda size çok kızgın ve ağzından köpükler çıkan bir köpek kovaladığında ne yaparsınız? Kaçarsınız değil mi? İşte şimdi o köpeğin sizi kovaladığını hayal etmenin tam sırası. Tam 20 saniye boyunca olabildiği kadar hızlı koşun. Sonra 2 dakika boyunca biraz daha yavaş koşun ve sonra 10 saniye boyunca yürüyün. Yani köpekten uzaklaştınız, biraz rahatladınız. Ancak bir anda köpek tekrar göründü ve siz aynı şekilde koşabileceğiniz kadar hızlı koşmaya başlıyorsunuz. Bu egzersizi 7 kere tekrar ederseniz, oldukça yüksek kalori kaybedersiniz, üstelik toplamda sadece 21 dakikada.

Akşam yemeğinden 1 saat sonra yürüyüşe çıkın. Mahallenizde, bulunduğunuz bölgede, evinizin çevresinde dönün. Yaklaşık yarım saat sürecek bu yürüyüş, sizi yemekten sonra televizyon karşısında uyuklamaktan ve yediğiniz her şeyin yağa dönüşmesinden korur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git