Adaçayı Cinsel İsteği Arttırıyor

Adaçayı Cinsel İsteği Arttırıyor


Cinsel isteği artırıcı öneriler genellikle erkeklerle ilgili olur. Çünkü kadınlarda cinsel gücü direkt olarak artırdığı saptanan çok belirgin bir ilaç ya da preparat şimdiye kadar bulunmamış. Son dönemde özellikle Arginine içeren preparatların bu konuda destek olabileceğine dair görüşler var.

Normalde kadınlarda erkeğe göre farklı olarak orgazm, klitorai veya vajinal yolla olur. Kadın, erkeğin aksine cinsel zevkin farklı tiplerini bu iki bölgenin uyarılarına göre farklı olarak deneyimleyebiiir. Hem kadında hem erkekte cinsel uyarılar genital bölgedeki duyuları harekete geçirerek nitrik oksit denen doğal bir maddenin salgılanmasına neden olur. Bu madde de bu bölgedeki kan akımını artırır ve erkeklerde ereksiyona, kadınlarda klitorai uyarıya yol açar.

En iyi afrodizyak sevgi

Cinsel açıdan uyarılma eksikliği hisseden kadınlarda içinde L Argının içeren jellerin klitorîs ve civarına uygulanması ile birkaç dakika içerisinde başlayan ve 1 saate kadar devam eden uyarıcı bir etki açığa çıkar. Bazı kadınlarda da vajinada kuruluğa bağlı ilişkide sıkıntı ya da isteksizlik yaşanabilir. Böyle durumlarda tıbbi kayganlaştırıcı preparatlar da  ArgininTı jellere ek olarak vajina içine uygulanabilir. Ama kim ne derse desin, kadınlar için en önemli afrodizyak sevgi ve şefkat içeren yani kadının kalbine hitap eden ve bunu ön sevişmenin olumlu duyguların ön sevişmenin izlendiği bir dönem ve daha sonrası aktif ilişkiye girmektir.

Kadınlar bu besinlerden vazgeçmesin

Adaçayı  Civan perçemi • Anason 0 Ay çekirdeği Süt Nohut $ Safran: Belki de kadınlar için en etkili afrodizyak ve dopingtir. # Soya fasulyesi: Kadınlar için en büyük yararı doğal fitoöstrojen (kadınlık hormonu) içermesi. İnsanın vücudunda salgılanan östrojene benzer bir yapı gösteren bu madde kadınlarda ihtiyaçları olan destek hormonunu doğal yolla almalarını sağlıyor.• Keten tohumu: İçerdiği doğal östrojenlerle meme büyümesi ve menopoz yakınmaları gibi sıkıntıların daha rahat geçmesi ve beynin enerjisinin yükselmesi açısından yararlı. Sabahları kahvaltıyla veya müsliyle 2 tatlı kaşığı veya 1 çorba kaşığı kadar alınabilir.# Lifli gıda tüketiminin önemi: Östrojen düzeylerinin dengelenmesi için lifli gıdaların yüksek oranda tüketilmesi gerekiyor. Çalışmalar vejetaryen ağırlıklı ve yüksek lifle beslenen kadınlarda eskimiş östrojenierin et yiyenlere göre 3 misli daha fazla salgılanıp atıldığını gösteriyor.Bu kokular cinsel gücü artırırYasemin, kahve, misk, safran, gül, lavanta, kahve ve sandal ağacı kokuları kadında cinsel isteği artırıyor. Ancak doğal olmasına özellikle dikkat edin. Bu kokular içinde de en etkili olanları kahve, yasemin ve misktir.

Gündüz saatlerinde iki fincan adaçayı içmek, doğal östrojen dengesine olumlu bir katkı yapar. Adaçayı uyarıcı olduğu için uyku sorunu olanların gece içmesini çok önermem. Gece ise civan perçemi ve anason karışım çayını içebilirsiniz. Adaçayını 2 dakikadan fazla kaynatmayın.

Hazırlanışı: Küçük bir tutam civam perçemi ve yarım tatlı kaşığından biraz daha fazla anosunu1 bardak kaynar suya tülbent ya da süzgeç kullanarak atın, 3-4 dakika demlensin. Ve gece yatmadan2 fincan için. Bu çay menopoz şikayeti ve vajinal kuruluğu olan kadınlarda da yararlıdır. Bu çayları içerken içeren esmer şeker veya tatlandırıcı kullanabilirsiniz. Yohimbin içeren bazı preparatlarında erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da yardımcı olabildiğine dair görüş bildirenler vardır.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir