Akupunktur Zayıflatır mı?

Akupunktur zayıflatır mı?


Akupunktur zayıflatmaz, zayıflamanıza yardımcı olur. Belli bir diyet uygulayan kişinin diyetten dolayı olabilecek fiziksel, zihinsel ve psikolojik yorgunluğunu, isteksizliğini akupunktur ile azaltmanız mümkündür.

Akupunktur kişinin fiziksel ve zihinsel performansının düşmesini engeller. Konsantarsyon bozukluğunu, fiziksel anlamda kondisyon eksikliğini yaşamamasına yardımcı olur.
Her yaş grubuna uygulanabilir. Sadece bir iğne tedavisi olduğu için kanama, pıhtılaşma hastalığı olanlar, kan sulandırıcı ilaç kullananlar ve hepatit taşıyıcısı kişilere akapunktur dikkatli uygulanır.

Akupunktur da streilizasyon çok önemlidir. Önceden tekrar kullanılabilen iğneler kullanılmaktaydı fakat artık kullanılan iğneler tek kullanımlık olduğu için kişiler güvenle bu yönteme başvurabilmektedirler.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir