Ata Demirer 6 ayda 40 kilo verdiAta Demirer 6 ayda 40 kilo verdi
25 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 5.688 kez okundu.

Ünlü komedyen  Ata Demirer herkesi şaşırttı. Hayranları Ata Demirer’i bu haliyle çok seviyordu, fakat o azmetti ve 6 buçuk ayda tam 40 kilo verdi. 40 kilo zayıflayarak 100 kiloya ulaşan Ata Demirer görenleri hayretler içinde bıraktı.

Özge Borak ile evlenmeden önce 15 kilo veren ünlü komedyen 125 kiloya düşmüştü. evlendikten sonra diyetine devam eden Demirer 25 kilo daha verdi. toplamda 40 kilo zayıflayan Ata Demirer 100 kiloya düştü. Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen ünlü komedyen zayıflamış haliyle görüntülendiğinde herkesi şaşırttı. İddialara göre zayıflamasının nedeni eşi Özge Borak’ın beslenme şekli olduğu söyleniyor. Bu şekilde karbonhidrattan uzak durup sık sık yürüyüş yaptı. Bu şekilde hızla kilo vermesi de kolaylaştı.

Peki karbonhidrattan uzak durarak zayıflamak mümkünmü sorusunu diyetisyen Dr. Seda Kaya cevaplıyor: günlük olarak vücudun ihtiyacından fazla miktarda alınan karbonhidratlar depolanıyor ve bu depolanan karbonhidratlar kilo alımına sebep oluyor. Kaya; sağlıklı beslenme programında karbonhidrat miktarının minimuma düşürülmesiyle kilo vermenin mümkün olduğunu açıklıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git