Bade İşçil yürüyerek formda kalıyorBade İşçil yürüyerek formda kalıyor
26 Kasım 2010 tarihinde eklendi, 4.623 kez okundu.

Ezel dizisinden sonra KUZEY GÜNEY dizisinde boy gösteren güzel oyuncusu Bade İşçil formda kalışının sırlarını anlattı. Ezel dizisinde yeni rolü ile de çok dikkat çekmeye başladı. Herkes onu her yere yürüyerek gitmesi ile tanıyor. Nişantaşı’ndan İstinye Park’a yürüyerek giden Bade İşçil, bir gıda firması tarafından yüksek bir rakama marka yüzü oldu. Sağlık insana neler kazandırıyor görüyoruz.

Aslında çok zor değilmiş ona göre formda kalmak. Kilo almadığı sürece kilo vermek zorunda kalmadığını ve formda kalmak için sadece yürüdüğünü açıklayan Bade İşçil güzelliğini sadece yürüyüşe borçlu. Her gün ortalama 20 kilometre yürüdüğünü söyleyen Bade İşçil, önceki gün evinin bulunduğu Nişantaşı’ndan İstinye Park Alışveriş Merkezi’ne 10 km yürüyerek gittiğini de açıkladı. Yürüdüğü mesafe için “Ben normal değilim, biraz deliyim” diyen İşçil, yaklaşık 20 bin 700 adım attığını söyledi. Yürüdüğü adımları bazen saydığını söyleyen güzel oyuncu formunu yürüşe borçlu olduğunu söylüyor.

Uzmanlara göre kalabalık şehirlerde en iyi spor yürüyüş. Ünlüler de bunu kullanmayı çok iyi biliyor.  Spor salonları bazen sıkıyor ve ünlülerde kapalı ortamlardan kurtulmak için Bade İşçil gibi yürüyüş yapıyor. Büyük şehirlerde kalabalık bir yaşam sporu zorlaştırıyor ve ünlülerin de artık seçmiş olduğu en kolay spor şekli olan yürüş artık popülerleşiyor. Bade İşçil kadar olmasa da sizde günde yarım saat yürüyerek formda kalabilir ve zayıflayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git