Yorgunluk İçin Bitkisel Öneri

Bahar yorgunluğuna bitkisel çözüm


Günümüzün en büyük yakınmalarından biri de yorgunluktur. Günlük hayatta karşılaşılan pek çok durum, insanın bedensel enerjisini tüketebilir. Yorgunluk her mevsimde karşımıza çıkacak bir durumdur. Hele şu dönemlerde bahar yorgunluğu çekenlerin sayısı git gide artıyor.

Eğer sizde bahar yorgunluğu çekiyorsanız yada kendinizi çoğu zaman yorgun hissediyorsanız yorgunluğunuzu giderecek harika bir bitkisel önerimiz var. Meyan kökü, ginseng, A,B,C ve E vitaminleri, Omega-3, balık yağı, kafein, arı poleni, arı sütü gibi ilaçlar doğal yorgunluğa karşı faydalıdır.Adaçayı, biberiye, zencefil, kakule, kuşburnu, kekik çaylarının canlandırıcı etkileri vardır.

Limon, fesleğen, kırmızı pul biber, zencefil, biberiye, kafur, mercan köşk, karanfil ve okaliptüsün kokusu canlandırıcı bir etkiye sahiptir.Ayrıca susamyağı, biberiye, limon yağı ve kekik yağı gibi canlandırıcı yağların da karıştırıldığı aromatik masajların da enerji yükseltici özelliği vardır.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir