Beyaz 3 Buçuk Ayda 15 Kilo Verdi

Beyaz 3 buçuk ayda 15 kilo verdi


Ünlü show man Beyazıt Öztürk 3 buçuk ayda 15 kilo vererek herkesi şaşırttı. YALAN DÜNYA isimli dizide başrol alan show man BEYAZ verdiği kilolarla kendinden daha çok söz ettirmeye başladı.

Gülse Birsel’in başrolü paylaştığı ‘Yalan Dünya’ dizisinde gitgide daha zayıf birisi olarak çıkan sanatçı 3 buçuk ayda tam 15 kilo verdiğini açıkladı.
7’DEN SONRA YEMEK YOK
Dizisinin ekrana merhaba demesiyle çok yoğun bir tempoya girdiğini söyleyen ünlü sunucu kilo kaybının nedenini buna bağladı. Bugün’ün haberine göre, diyetisyene gitmediğinin altını çizen Öztürk, ”Düşünün akşam 7’ye kadar son yemeğimi yiyorum, ancak dizi setimiz saat sabah 5’te bitiyor! Durum böyle olunca da kilolar kendiliğinden gidiyor. Ben sadece düzenli spor yapıyorum. Bunun dışında su içmeye özen gösteririm” diye konuştu.Birbak MyNet

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir