Birsen Dürülü Kilosu Ve Eleştirilerden Şikayetçi

Birsen Dürülü kilosu ve eleştirilerden şikayetçi


Birsen Dürülü yaklaşık 4-5 senedir kilosunun eleştirilmesinden çok şikayetçi. Tiyatro sanatçısı olan dürülü aynı zamanda dizilerde de beğenilerek izlenmektedir. 6 yıl önce kilosunun bukadar gündemde olmadığını fakat son 3-4 yıldır bu konuda çok fazla eleştirildiğini söylüyor ve nasıl beslendiğini anlatıyor.

Dürülü  “Kimse kiloları nedeniyle eleştirilmemeli” diyor ve ekliyor: “Çünkü zayıflamak isteseniz bile psikolojik olarak ister istemez bu eleştirilere tepki veriyorsunuz. Kilo almaktan hiç korkmadım. Çünkü ne zaman alsam mutlaka verirdim ve kendimi zorlamadan. Ancak yaş ilerleyip yeme alışkanlığımda değişince zor kilo verir oldum.

Uzun yıllar zayıf denebilecek bir bedenim vardı. Son 10 yıldır da oldukça kiloluyum, tabii buna dansı bırakmamda büyük etken biliyorum. Ama size net olarak şunu söylemeliyim ki insanlarımız çok acımasız, eskiden çok değil bundan 6 sene evvel kilom bu kadar mevzuu olmazken son 4-5 senedir insanlar acımasızca eleştirir oldular kilomu.

Asla hazır gıda tüketmediğini belirterek herşeyin hormonlu olmasından ve besinlerdeki eski lezzetlerin olmadığından şikayetçi. Genellikle kendi yetiştirdiği sebzeleri veya nerede yetiştiğini bildiği sebzeleri tüketmeye özen gösteriyormuş.

 

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir