Birsen Dürülü kilosu ve eleştirilerden şikayetçiBirsen Dürülü kilosu ve eleştirilerden şikayetçi
5 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 2.573 kez okundu.

Birsen Dürülü yaklaşık 4-5 senedir kilosunun eleştirilmesinden çok şikayetçi. Tiyatro sanatçısı olan dürülü aynı zamanda dizilerde de beğenilerek izlenmektedir. 6 yıl önce kilosunun bukadar gündemde olmadığını fakat son 3-4 yıldır bu konuda çok fazla eleştirildiğini söylüyor ve nasıl beslendiğini anlatıyor.

Dürülü  “Kimse kiloları nedeniyle eleştirilmemeli” diyor ve ekliyor: “Çünkü zayıflamak isteseniz bile psikolojik olarak ister istemez bu eleştirilere tepki veriyorsunuz. Kilo almaktan hiç korkmadım. Çünkü ne zaman alsam mutlaka verirdim ve kendimi zorlamadan. Ancak yaş ilerleyip yeme alışkanlığımda değişince zor kilo verir oldum.

Uzun yıllar zayıf denebilecek bir bedenim vardı. Son 10 yıldır da oldukça kiloluyum, tabii buna dansı bırakmamda büyük etken biliyorum. Ama size net olarak şunu söylemeliyim ki insanlarımız çok acımasız, eskiden çok değil bundan 6 sene evvel kilom bu kadar mevzuu olmazken son 4-5 senedir insanlar acımasızca eleştirir oldular kilomu.

Asla hazır gıda tüketmediğini belirterek herşeyin hormonlu olmasından ve besinlerdeki eski lezzetlerin olmadığından şikayetçi. Genellikle kendi yetiştirdiği sebzeleri veya nerede yetiştiğini bildiği sebzeleri tüketmeye özen gösteriyormuş.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git