Britney Spears 40 günde 10 kilo verdiBritney Spears 40 günde 10 kilo verdi
1 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 9.357 kez okundu.

Dünya starı Britney Spears 40 günde 10 kilo verdi. Britney Spears başlayacak dünya turnesi için diyete girdi ve görenleri şaşırttı. Son yıllarda yaşadığı sıkıntılar yüzünden kilo alan 30 yaşındaki Britney Spears, 40 günde 10 kilo verdi.


Britney Spears güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biri. Aldığı kilolardan da bir süredir kurtulamayan Britney Spears 40 günde 10 kilo verdi ve görenleri şaşırttı.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Billboard Müzik Dergisi Ödül Töreni’nde performansıyla ve zayıflığıyla herkesi şaşırtan seksi popçu, her gün 90 dakika spor yapıyor. 60 dakika kardiyo yapan Spears, 30 dakika da koşuyor.

PAZARLARI SADECE YOGA YAPIYOR
Güzel popçu, turnesinin dans gösterileri için her gün 5 saat dans ediyor. Antrenör Derek DeGrazio’nun kontrolünde olan Spears, günde 1500 kaloriyi geçmiyor. Alkolün yasak olduğu diyette enerji içecekleri de yasak.

Abur cuburdanda uzak duran seksi yıldız, salata ve meyve yiyor. Pazar günleri diyet yapmayan Spears, yoga yapıyor. Yeni halinden memnun olan güzel sanatçı, formunu korumak için diyete devam ediyor.

 

Etiketler:

Britney Spears 40 günde 10 kilo verdi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git