Bu yaz zayıf olun

Bu yaz zayıf olun


Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yaz tatili planınız var ama fazla kilolarınız yüzünden ne elbiseleriniz nede moraliniz buna izin vermiyorsa artık zayıflamanın zamanı gelmişte geçiyor. Yazı daha zayıf ve form da geçirmek için son bir kaç ayınız kaldı!

Sağlıklı olmak içinde gerekli olan bazı önerileri uyguladığınız da hem zihnen hemde fiziken kendinizi daha iyi hissedersiniz. Bu nedenle forma girmek için önce kendinize bir çeki düzen vermelisiniz. Yediklerinize, yemek saatlerinize, porsiyonlarınıza kısada a dan z ye her konuda bir göz gezdirin hayatınızda.

Alışkanlıkların kilo aldırdığını unutmayın, örneğin her sabah simit yada poğaça yemekten vaz geçin. Akşam 7den sonra asla yemek yemeyin. Sadece yemek değil, portakal bile yemek size kilo aldırabilir çünkü 1 adet portakal 60 kaloridir!

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

One Comment

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir