Derya Baykal 15 kilo verdi

Derya Baykal 15 kilo verdi


Ekranların sevilen ismi Derya Baykal 15 kilo vererek herkesi şaşırttı. 2 ay gibi kısa bir sürede 15 kilo vererek görenleri hayrete düşüren sevilen isim Derya Baykal şuan çok mutlu çünkü hem daha zayıf hemde daha sağlıklı.

Derya Baykal nasıl kilo verdi diye merak ediyorsanız anlatalım. Kızları Derya Şensoy ve Ferhan Şensoy zayıflamasına yardımcı olmuşlar ve verdiği kiloyla herkesi şaşırtıyor Derya Baykal. Kızlarıyla birlikte diyete giren Derya Baykal 14 kilo, Ferhan ise 11 kilo verdi.

Ünlülerin zayıflama koçu Şeyda Coşkun’la çalışarak fazla kilolarından kurtulan Derya Baykal zayıfladığı için çok mutlu. Şeker hastası olduğu için yılladır kilo veremediğini söyleyen Derya Baykal artık 29 beden pantolon giyebildiğini söylüyor.

Derya Baykal’ın birde önerisi var; Ka­ra­buğ­da­yı di­ri ka­la­cak şe­kil­de haş­la­yın. Son­ra el­ma­yı ka­buk­la­rıy­la ren­de­le­yin. Üze­ri­ne 1 sil­me çay ka­şı­ğı tar­çın ila­ve et­tik­ten son­ra ka­rı­şı­mı ka­ra­buğ­da­ya ek­le­yin. Sa­bah­la­rı tü­ke­tin.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir