Doğal AfrodizyakDoğal Afrodizyak
13 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 1.650 kez okundu.

Diyet süresi uzadıkça özellikle çok çalışan erkeklerde cinsel performansta biraz düşme olabilir. Böyle durumlarda bedene enerji veren ve cinsel performansı destekleyen doğal desteklerin yararı olabilir. Verdiğimiz bu karışım özellikle erkekler için canlandırıcı etkisi sağlar.

Erkeklerde cinsel isteksizlik çoğu zaman sorun olur. Bunun için doğal yöntemler dururken ilaç kullanmak çok zararlıdır. Eğer bu konularda sizde sorun yaşıyorsanız ve ilaç kullanmaktan yana değilseniz bu öneriler tam size göre.

 

Beden zayıflarken cinsel performansın düşmesini engeller.

MALZEMELER:

1 kilo saf, iyi kalite bal §3 çorba kısığı arı poleni 1250 gram toz zencefil100 gram dövülmüş kişniş H 50 gram dövülmüş kakule 150 gram dövülmüş toz halinde kırmızı ginseng1100 gram ısırgan tohumu 1100 gram dövülmüş ya da toz haline getirilmiş keçi boynuzu2 gram safran2 çorba kaşığı kırmızı pul biber HA fi: Malzemeleri ahtabir kaşıkla macun haline getirin. Daha sonra güneş görmemesi için bir folyoya sarın. Sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı dolusu tüketebilirsiniz. Ayrıca yabani yulaf, kırmızı ginseng gibi ürünler de hekime danışarak kullanılabilir. Ciddi empotansı olan kişiler ise hekime danışarak sertleşmeye yardımcı ilaçlar kullanabilirler. Çok ileri safhada olmayan durumlarda ise yukarıda verdiğim macun tarifi genelde işe yarar. FAYDALARI: Tabii ki bu karışım doğal canlandırıcıdır ve doping etkisi yapar. Baldaki doğal şeker içeriğiyle ve yapısıyla güçlendiricidir. Safran çok özel bir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git