Domates diyeti zayıflatıyor

Domates diyeti zayıflatıyor


Sebze ve meyvelerin zayıflama etkileri oldukça fazla. Özellikle bazıları zayıflama da yardımcı olma konusunda çok başarılı. Domates diyeti ile sizde forma girebilir ve yaza hazırlanabilirsiniz. Kolay ve masrafsız bir diyet olan domates diyeti sizi zayıflatabilir ama yine de bir uzmana danışmanızda fayda var.

Domates diyeti ile zayıflamak isteyenler aşağıdaki yolu izleyebilirler;

Bir saat sonra 1 bardak domates suyu, bir saat sonra 1 adet haşlanmış patates, bir saat sonra yarım bardak domates suyu, 4 tane kiraz, bir saat sonra 1 dilim karpuz, bir saat sonra 1 bardak domates suyu, bir saat sonra 1 tas sarmısaklı az tuzlu cacık, bir saat sonra bir bardak domates suyu. Bir saat sonra bir bardak suya 4 çorba kaşığı limon suyu ekleyip için, bir saat sonra bir haşlanmış patates, bir saat sonra 18 adet kiraz yiyin.

Bir saat sonra 1 küçük kase light yoğurt, bir saat sonra 1 adet elma ve 30 gr. tuzsuz beyaz peynir. Bu tempoda beslenirseniz kilo vermeniz mümkün. Her saat aralarında belli belirsiz zamanlarda az yağlı herhangi bir zeytinyağlı sebze yemeği veya bol sirkeli salata yenebilir.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.