Ebru Şallı'nın Zayıflatan Şurubu

Ebru Şallı diyetiyle fazla kilo ve selülitlerden kurtulun


Ünlü manken “Ebru Şallı“, “fazla kilo” ve “selülit” sorunu olanlar için benzersiz bir içecek tavsiyesinde bulunuyor. Özel olarak hazırlayacağınız bu içecek etkisini 5 gün içerisinde gösteriyor. “Ebru Şallı” bu içeceğin fazla kilolar ve selülit için çok etkili olduğunu özellikle vurguluyor.

Ebru Şallı Diyetiyle Kilo ve Selülitten Kurtulun

İşte mucize içeceğin formülünü “Ebru Şallı” açıklıyor;

Malzemelerimiz:

 • 3 tane orta boy kabak
 • 2 tane orta boy enginar
 • 1 adet orta boy soğan
 • yarım limon suyu
 • 1 avuç kadar brokoli
 • 1 avuç kadar maydanoz

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Tüm sebzeleri az su içerisinde haşlayın ve su ile birlikte sebzeleri blendırdan geçirin. İçerisine yarım limon suyu ekleyin ve birkez daha blendırdan geçirdikten sonra isterseniz soğuk isterseniz sıcak olarak için. En önemli nokta içerisine içerisine herhangi bir katkı maddesi eklememek. Sabahları günde sadece 1 bardak taze olarak hazırlayarak içmeniz önerilmektedir. Bu içecek sayesinde “fazla kilolar” ve “selülit” sorun olmaktan çıkacak!

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

One Comment

 1. Avatar
  11 Şubat 2013

  ben 10 yaşındayım ama 70 kiloya çıktım onlarıda verdiniz formulu uygulayamam çünkü annem var izin vermez ortam giremiyorum utanıyorum millet benlen dalga geciyor bana yardımcı olbilirmisin esra abla nolur kulun kolen olayım

  Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir