Ender Saraç ve zayıflama yöntemleri

20
Ender Saraç ve zayıflama yöntemleri
Ender Saraç ve zayıflama yöntemleri

Ekranların fenomenlerinden Ender Saraç verdiği önerilerle bir çok insana yardımcı oluyor. Özellikle kadınların daha çok ilgilendiği konulara ve sağlık problemlerine yer veren Ender Saraç genelde zayıflama yöntemleri ile gündeme sık sık geliyor.

Ender Saraç verdiği öneriler ile bir çoğumuzu uygun öneriler sunan başarılı bir uzman. Verdiği bir çok öneri sağlığınıza geri kazanmada etkili yöntemler. Ender Saraç ne kadar konusunda uzman olsa da sizin sağlık durumunuzu bilmediği için siz onun vereceği önerileri doktora danışmadan uygulamamalısınız.

Ender Saraç ve zayıflama yöntemleri konularına göz atmak için tıklayın.

2 YORUMLAR

  1. ender bey ben 16 yaşında 84 kilo 1.70 boyunda genç kızım ve bir çok zayıflama diyetleri ürünleri ve yiyeceklerden kısma faliyetlerini uyguladım fakat çok az kilo veriyorum aslında hiç veremiyorum enson maydanoz suyuna başladım bilmiyorum faydası olcakmı ama artık dayanamıyorum doktorlar metepolizmemın çok az çalıştıgını ve aşırı kabızlıgın dan dolaa yı zor veremilecegimi söylediler yardımcı olursanız sevinirim tşkrlr

    • Esra Hanım Merhaba;

      Ender bey size bu siteden cevap veremez ancak sitemizin uzmanlarına göre bu yaşta kilo vermek zor olmamalı. Eğer kilo vermekte gerçekten zorlanıyorsanız ciddi bir sorun olabilir. Bu nedenle önce aile hekiminize sonra da kaliteli bir diyetisyene başvurmanızda fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here