Zayıflamanın altın kuralları

Ender Saraç ve zayıflamanın altın kuralları


Zayıflamak isteyenlere verdiği öneriler ile ülkemizin büyük ilgi ve titizlikle takip ettiği Ender Saraç zayıflama konusunda her gün farklı yöntemler açıklıyor. Zayıflamanın altın kurallarını size aktarıyor, bu kurallar sayesinde sağlıklı ve hızlı zayıflayabilir, yazı daha güzel geçirebilirsiniz. İşte Ender Saraç ve zayıflamanın altın kuralları.

Ender Saraç öncelikle bir sağlık kuruluşuna gidip kan tahlili yaptırmanızı istiyor. Kan tahlili sayesinde kilolu olmanızın dışında gizli bir şeker, insülin direnci, tiroit bozukluğu ve kansızlık gibi sorunlar çıkabilir.

Doğru zamanda diyete başlayın. Pazartesi başlayıp Çarşamba diyeti bırakırsanız metabolizmanızı alt üst eder. Doğru zamanı kendiniz belirlemelisiniz ve net kararlar almalısınız.

Kendinize zayıflamak için bir eş bulun. Sizle beraber yürüyecek, yemek yapacak, uyaracak ve aynı diyet programını uygulayacak bir arkadaş bulun. Başarıyı kesinlikle artırır.

Kendinizi en hoş gördüğünüz bir resmini buz dolabı dolabınıza, elbise dolabınıza yada ofis masanıza koyun. O resmi gördükçe daha iyi motive olarak diyetinizi sona ulaştırabilirsiniz.

En önemlisi ise günde 2 litre su için. Kışın sıcak su yazın normal sıcaklıkta su tüketin. İçine hiç bir şey katmayın, içtiğiniz çayı da bu iki litre sudan ayrı tutun.

Yeşil çayı sevmeye başlayın, yeşil çay şifa kaynağıdır.  Metabolizmayı canlandırır, idrar söktürür ve daha bir çok işe yarar. Günde 4 fincan yeşil çay içeceksiniz. Kesinlikle şekersiz tüketmelisiniz.

Uyku bozukluğu da kilo aldırır. Eğer uykunuzu alamıyorsanız gün içinde daha çok yemek yemeye başlarsınız. Uyku bozukluğu yaşayanlar 1-2 fincan rezene çayı yada melisa çayı gibi uyku getiren çaylar tüketebilirsiniz. Uyku sorunu yaşayan iyi kilo veremez.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir