Erkeklerin zayıflaması daha kolay

Erkeklerin zayıflaması daha kolay


Zayıflama konusunda erkekler oldukça şanslı çünkü metabolizmaları ve kas yapıları kadınlara göre daha aktif. Bu nedenle zayıflamak ve düzgün bir vücuda kavuşmak erkekler için daha kolay.

Erkekler kadınlara göre daha kısa sürede zayıflıyor ve daha hızlı vücut sağlığını geri kazanıyor. Kadınlar daha bakımlı ve güzel gözükseler de erkekler kadınların sarf ettiği enerjinin üçte biriyle daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirler.

Erkekler bol su ve sık beslenme, bolca da egzersiz ile hızlı zayıflamanız mümkün. Aracınızı bir kaç ay evde bırakın ve bolca yürüyün. Geç saatlerde yemek yemeyin ve akşam saatlerinde yemek tüketimine dikkat edin. Günde 3 öğün yemek yemeye özen gösterin ve her öğün arasında 1 kez ara öğün yapın.

Erkekler özellikle haftada iki kez halı saha yada basketbol ile hızla kalori yakabilirler. Bu nedenle erkekler kadınlara göre daha hızlı zayıflamaları bilimsel olarakta açıklanmıştır.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir