Estetik ile ‘Brezilya Poposu’ sahibi olun!Estetik ile ‘Brezilya Poposu’ sahibi olun!
5 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 4.015 kez okundu.

Kıvrımlı bir popo neredeyse her kadının hayali. Fakat artık hayal değil. Yanlardaki bel simitleri ve geniş basenler arasında kaybolan bir kalçanız mı var? Poponuz erkeksi ve kıvrımsız mı? Artık bunun da bir çözümü var.

Dolgun, kıvrımlı ve dik bir kalça yapısı için yapılan egzersizler, diyetler bırakıldığı an geri geleceği için kalıcı çözümler sunmaz. Özellikle egzersizi bıraktığınız ya da azalttığınız an yağlar geri gelecektir.

Peki kalçadaki bu yapısal bozuklukların nedeni ne olabilir?

Genetik faktörler oldukça etkili,

Egzersiz yapmamak en önemli faktörlerden,

Yaşlanmaya bağlı deformasyon,

Egzersiz yapmamaya bağlı sarkmalar,

Doğum sonrası kilolar,

Yanlış diyetler ile kilo alıp verme döngüsü

Popo şikayetleri neler?

Çok düz,

Kare biçiminde,

Sarkmış durumda,

Dokusu gevşemiş,

Kalça bölgesinde aşırı yağlanma

Brezilya popo estetiği nasıl yapılır?

Son zamanlarda estetik cerrahide kullanılan yeni bir yöntem olan ‘Geri dönüşüm estetiği’ ile istediğiniz dik, sıkılaşmış kalçaya kavuşabilirsiniz. Geri dönüşüm yöntemi adı tesadüf değil. Çünkü bel, basen ve bacaklardaki fazla yağlar alınarak kalça bölgesinde kullanılıyor. Yani kalçanızı Brezilya poposu haline getirmek isterken aynı zamanda bel, basen, bacak bölgenizi de inceltmiş oluyorsunuz.

Vücudu orantılı bir hale getiren bu operasyon ortalama 2-5 saat arası sürüyor. Aynı gün ya da en geç ertesi günü taburcu oluyor, 5. gün itibari ile de işinize dönüyorsunuz. 2 hafta boyunca şekil verici korse kullanıyorsunuz. 3 hafta kadar kısa bir sürede günlük işlerinizi rahatlıkla yapmaya başlıyor, ortalama 1-1,5 ayda tamamen iyileşiyorsunuz.

Kaynak: Milliyet

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git