"Ağız Kokusu" ile Etiketlenen Konular

İçerisinde birçok mineral ve vitamin bulunduran elma; sağlığımız ve güzelliğimiz için bulunmaz bir nimet. Ülkemiz elma çeşitleri açısından oldukça zengin. Yaz kış kolaylıkla ulaşabileceğimiz elmanın faydaları uzmanlarımız tarafından şöyle sıralanıyor: Elma kalorisinin düşük olması ve doyurucu olması sebebiyle  zayıflamak için mükemmel bir meyve. Düşük kalorili olduğu için şişmanlığı önler, kan şekeri düzeyini ve...
Sağlıklı zayıflama programlarında; vücutta ve kanda her saat yeterli besin ve yakıt vardır, buna rağmen zayıflanılır. Kalorisi diyet uzmanı tarafından hesaplanan zayıflama diyetlerinde, keton cisimcikleri oluşmaz, ağız kokusu oluşmaz. Sitemizin diyetisyenlerinden Işın SAYIN bu konu hakkında merak edilenleri cevaplıyor. (daha&helliip;)
Öncelikle ağız bakımına önem verilmelidir.  45 derecelik eğimle günde en az 2 kez 3 er dakika dişlerin fırçalanması gerekmektedir. Ayrıca diş ipi kullanımını da alışkanlık haline getirilmesi gerekmektedir. Genelde diş ipleri diş etlerini kanattığı bahanesiyle kullanmayan kişiler için piyasada birçok çeşit alternatif diş ipleri satılmaktadır. (daha&helliip;)
Sayfa başına git