"Ara Öğün" ile Etiketlenen Konular

Sağlıklı beslenme kararı aldıysanız ara öğünlerinize çok dikkat etmeniz gerektiğini de biliyorsunuzdur. Ara öğünler bazen sıkıcı olabilir ama ara öğün alternatiflerini hala bulmadıysanız zayıflamak sizin için biraz daha zor demektir. Ara öğün alternatifleri ve çok daha fazlası için haberin devamına tıklayın>>>
Sitemiz diyetisyenlerinden Ayşe Nur Yılmaz, diyet sürecinde ara öğünün ne kadar önemli olduğundan bahsederek, ara öğün önerileri veriyor. Ara öğün yapmanın kilo kaybetmede çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki her besinin ara öğün olmadığını bazılarının atıştırmalık olduğunu biliyor musunuz? Bir öğünün ara öğün olması için sağlıklı besin seçimlerinden oluşması gerektiğini ve 100-200...
Sağlıklı ve dengeli beslenmenin en önemli kurallarından biri ara öğündür. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemekleri arasında çok acıkmanızı engelleyecek ve ihtiyacınız olan enerjiyi ve vitaminleri alabilmeniz için ara öğünler çok önemlidir. (daha&helliip;)
Acıktığında gözü hiç bir şey görmeyenlere sesleniyoruz. Artık aç kaldığınız sağa sola saldırmanıza gerek yok Açlığı yatıştırmanın bir çok yolu vardır. Suyu düzenli içmek bile açlığı bastırabilir. (daha&helliip;)
Evde televizyon seyrederken, ofiste, yolda yürürken hatta sinema seyrederken bile aklımızdan biran olsun çıkmaz abur cuburlar. Ancak bilinmelidir ki abur cuburlar vücuda hiç bir şekilde fayda sağlamazlar. Atıştırmak yada ara öğün olarak adlandırdığımız öğün ile abur cubur yemekleri birbirine karıştırmayın. Aksi takdirde kilo alabilirsiniz. (daha&helliip;)
Sayfa başına git