"Beslenme ve Diyet" ile Etiketlenen Konular

2 haftada 4 kilo vermek istiyorsanız size 4 kilo verdirecek diyet listesini sunuyoruz. Bu diyetin içinde detoks programı da bulunuyor. Bu sayede hem kilo verip hemde sağlığınıza geri kavuşarak zayıflamış olacaksınız. Protein diyeti de diyebilir bu diyete ancak bu diyet devamlı uygulanmamalı. Hızlı kilo vermek ve önemli bir güne hazırlanmak isteyenler...
Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Bahar DEMİRKIRAN zayıflamak için altın tiyoları sizler için sitemizle paylaştı. Dyt. Bahar DEMİRKIRAN; Atkins diyeti, protein diyeti, yağsız diyet ,taş devri diyeti , glisemik indeksi düşük diyet vs vs vs. (daha&helliip;)
Diyet denildiğinde çoğumuzun aklına zayıflamak için açlıktan ölmek gelir. Aslında çok ters konulardır, yani zayıflarken sağlıklı olmalısınız ki verdiğiniz kilolardan sonra enerjiniz düşmemeli. Düşen enerji sağlık dengenizi bozarsa zayıflarken hasta olabilirsiniz. (daha&helliip;)
Şişmanlıktan korunmanın o kadar çok yolu var ki aslında kilo almak çok zor. Bir çoğumuz yediklerimize dikkat etmemenin yanı sıra kuralları da ezip geçiyoruz. İnternational Hospital Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilem İrkin kilo almaktan bizi koruyacak bazı yöntemlerden bahsediyor. (daha&helliip;)
Sayfa başına git