"Dilara Koçak" ile Etiketlenen Konular

Karın bölgesinden şikayetçi olanların sayısı git gide artıyor. Sebebi yaşam koşulları yani iş gereksinimleri ve hareketsizlik. Çağlar öncesinde bile avcılık yerine çiftçi olmaya başlayan insanlar kilo alıp boylarının kısaldığı kayıtlara geçmiştir. Karın bölgesinde ki fazlalıklar gerçekten çok sorun olmaya başladı diyorsanız Dilara KOÇAK size bazı besinler öneriyor. Önerdiği besinler sayesinde kas miktarınızı...
Kısa süre içinde aldığınız kilolardan kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için ünlü diyetisyen Dilara Koçak 3 günlük diyet menüsü ile size yardımda bulunuyor. Hafta da 3 gün 45 dakika yürüyüş, haftada iki gün kas çalışması yapan 35 yaş ortalamasında ki sağlık problemi olmayan erkekler için önerilen bir...
Diyetisyen Dilara Koçak sevenlerine ve takipçilerine yemek alışkanlıklarını anlattı. Aslında bu anlattıkları adeta sağlıklı beslenme önerileri olarak algılanabilir. Kendi sağlığını nasıl koruduğunu ve nelere dikkat ettiğini anlatan Diyetisyen Dilara Koçak yazısını Hürriyet'te yayınladı. (daha&helliip;)
Reglden bir ya da iki hafta önce başlayan ve regl döneminin sonlanmasıyla kaybolan sıkıntı ve gerginlik her kadın için geçerlidir. Ortaya çıkış nedeni vede tedavisi çözülebilmiş bir durum değildir ancak hormonlar üzerinde ki etkisi gerçekten büyük. (daha&helliip;)
Dilara Koçak verdiği diyet önerisi ile 3 günde 1 kilo vermenizi sağlıyor. Bu diyetle hem sağlıklı beslenmeye hem de kilo vermeye kararlıysanız güzel sonuçlar alabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle hızlı kilo vermek isteyenler için ideal bir diyet. Yine de sağlık durumunuz ne olursa olsun doktorunuza danışmadan uygulamayın. (daha&helliip;)
Sayfa başına git