"egzersiz videoları" ile Etiketlenen Konular

Oturarak, özellikle bilgisayar başında oturarak çalışanların yaşadığı en büyük sorunlardan biri de kamburluk. Duruş bozukluğu yaşayanlar bu hareketleri düzenli olarak uygulamalı.
Zayıflamak, formda kalmak isteyip de çeşitli nedenlerle spor salonuna gidemeyenler için; oldukça faydalı bir video. Spora yeni başlayanlar için uzmanından egzersiz örneklerini buradan alabilirsiniz.
Yaza formda girmek için egzersizlere şimdiden başlamakta yarar var. Özellikle kadınların evde yapabilecekleri egzersizlerden oluşan bu videoyu kaçırmayın.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, iki hareket arası karın kaslarını esnetme hareketleri gösteriyor.
Kadınların en büyük problemlerinden biri olan basen ve kalça genişliği için oldukça etkili bir egzersiz videosu. 4 hareketi 15 tekrar şeklinde düzenli olarak uyguladığınızda ince bacaklara ve sıkı kalçalara kavuşabilirsiniz.
Basen problemi olan hanımlar, bu videoyu mutlaka izlemelisiniz. Yan bacak çalıştıran bu hareketleri, düzenli uyguladığınız takdirde ince bacaklara sahip olabilirsiniz.
Dümdüz bir karın sahibi olmak sadece 4 dakika. 4 dakikalık karın egzersizleri ile istediğiniz vücuda kavuşmak oldukça kolay. Önemli olan düzenli uygulamak.
Dolgun ve dik göğüsler her kadının isteğidir ve herkes isterse doğru egzersizler ile dolgun ve dik göğüslere sahip olabilir. Peki hangi hareketler göğüsleri çalıştırır?
Ebru Şallı, hamilelik sonrası toparlanma ve menapoz sürecinde göbek oluşumunu engellemek için oldukça önemli karın egzersizleri gösteriyor. Sırt ağrısı olanlar, doğru nefes tekniğini öğrenmek isteyenler de bu videoyu seyretmeli.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, düz bir karın için yapmanız gerekenleri açıklamaya devam ediyor. Bu egzersizleri ne kadar çok yaparsanız etkisini o kadar iyi göreceksiniz.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, bacak ve karın çalıştıran egzersizlerini göstermeye tüm hızıyla devam ediyor. Sıkı bacaklar ve düz bir karın için bu egzersizleri düzenli olarak uygulamanız yeterli.
Brezilya poposu dediğimiz kıvrımlı kalçalar neredeyse her kadının hayali. Fakat kıvrımlı, sıkı bir kalça hayal değil. Bu hareketleri düzenli uyguladığınız takdirde siz de istediğiniz kalçaya kavuşabileceksiniz. Spor Videoları
Pilates denince akla ilk gelen isim kuşkusuz; Ebru Şallı. Göbek ve basen yağlarından kurtulmak isteyenler için en etkili egzersizleri sizler için uyguluyor. Siz de evinizde bu hareketleri rahatlıkla yaparak istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.
Yanlarımızdaki simitlerden ve yan karın yağlarından kurtulmak için yapmanız gereken doğru egzersizleri sizlere sunuyoruz. Düzenli uygulama sonunda bel simitlerinizden ve karın yağlarınızdan kurtulacaksınız.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, güçlü ve daha iyi bir karın kası için bir kombin oluşturarak kalça ve karın egzersizi yapıyor. Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, kalça ve karın egzersizi veriyor.
Doğru kalça ve göbek eritme hareketleri ile karın bölgenizdeki yağlardan kurtulacak, çok daha sıkı bir kalçaya sahip olacaksınız. Videodaki hareketleri dinlenme süreleriyle beraber uygulamayı unutmayın.
Çoğumuz çeşitli sebeplerle ya da vakit bulamadğımızdan spor salonlarına gidemiyoruz. Peki spor salonunu eve taşımaya ne dersiniz? Bu egzersiz videoları ile evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz hareketleri sizlere sunuyoruz. Bu kış bol hareket ile kış kilolarından uzak duruyor, yaza formda giriyoruz. Tüm video haberleri için tıklayın>>>
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, evde rahatlıkla yapabileceğiniz basit karın egzersiz videosunu bizlerle paylaşıyor. Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, karın egzersizi ile dümdüz bir karına sahip olacaksınız.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, karın egzersizleri göstermeye devam ediyor. Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, bu videoda karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmak için karın egzersizlerinin bir üst aşamasını gösteriyor.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, bundan böyle her hafta yepyeni egzersiz videoları ile aramızda olacak. Siz de Melis Yengil ile beraber evinizde egzersizlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, ilk videosunda ısınma hareketleri göstererek alt beden egzersizleri yapıyor. http://youtu.be/hGXpiDR0Xo0?list=UUQAhn5-sQS5H9LNNTbZCRwg  
Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
Sayfa başına git