"Fazla Kilolar" ile Etiketlenen Konular

Kadın vücudu daha gebeliğin en başından itibaren kendini hem doğuma hem de doğum sonrasında bebeği emzirmeye hazırlar. Göğüsler şişer ve hassaslaşır, karın bölgesinde yağlar depolanmaya başlar, bel kalınlaşır… Bu değişikliklerin hepsinin amacı sizi kusursuz bir anne yapmaktır. Doğumhaneden çıktığınızda aldığınız kiloların yaklaşık 6-7kg’ını kaybetmişsinizdir. Ama geride verilmeyi bekleyen kilolarınız vardır. Aslında...
Hızlı kilo vermek için bir çok kulaktan duyma yönteme başvuruyoruz. Kendinizi kandırmayın, herkes diyet listesinden sırf daha hızlı kilo vermek için şaşmıştır. Öğün atlamalar, daha az yemeler yada uydurma yöntem uygulayanların sayısı git gide artıyor. (daha&helliip;)
Hızlı kilo vermek için atlanmaması gereken ara öğünleri atlamak, aç kalmak, koca karı diyetlerini uygulamak yada size göre daha hızlı zayıflanır diye düşündüğünüz şeylerden kurtulmadan zayıflamanız imkansız. Zayıflama hırsıyla yanlış diyetler ve hareketler yaparak kiloların yerini kalıcılaştırmayın. (daha&helliip;)
Yaz öncesinde baharı çok fazla yaşayamamış olsakta bahar adını koruyor. Yaz gelmeden bahar diyeti ile bir an önce istemeden aldığınız kilolardan kurtulmanız mümkün. Diyetisyen Esra Aran sizlere her güne özel ayrı bir liste vererek zayıflamanıza yardımcı oluyor. (daha&helliip;)
Sayfa başına git