"Işın SAYIN" ile Etiketlenen Konular

Uzman Diyetisyen Işın Sayın kişiye özel "örnek diyet planları ve eğitimler" ile aç kalmadan, sosyal ortamlara katılarak kilo vermenize yardımcı oluyor. (daha&helliip;)
Uzman Diyetisyen Işın Sayın kişiye özel "örnek diyet planları ve eğitimler" ile aç kalmadan, sosyal ortamlara katılarak kilo vermenize yardımcı oluyor. (daha&helliip;)
Uzman Diyetisyen Işın Sayın Ramazan ayında nasıl beslenmeli, oruç tutarken diyet yapılır mı, iftarda ne yemeliyiz, ramazanda nasıl beslenmeli, sağlıklı beslenme ve zayıflama gibi en çok merak edilen bir çok konulara değinerek sizleri bilgilendiriyor. (daha&helliip;)
Diyetisyenlerin anlaşamadığı konulardan biri de kuşkusuz 'akşam yemeği kaçta yenmeli?' sorusu. Akşam 18.00'den sonra yemek yemeyin diyen diyetisyenler ne kadar haklı ya da günlük koşuşturma içinde bunu gerçekleştirmek ne kadar olası? Önemli olan akşam yemeğinin kaçta yendiği mi yoksa akşam yemeğinde ne yediğiniz mi? Diyetisyen Işın Sayın'dan bu soruların cevabını almak...
Sağlıklı bir yaşam ve formda bir vücut için günde mutlaka en az 2,5 - 3 litre su içmelisiniz. Farkettiyseniz zayıflama, formda kalma, diyet önerileri gibi pek çok diyetisyen yazısında su içilmesi gerektiği özellikle vurgulanıyor. Bu bir tesadüf olmasa gerek. Peki su tüketimi tam olarak ne işe yarıyor. Merak edenler için...
Sitemizin diyetisyeni Işın SAYIN bu yazısında sizleri ıspanakla yeniden tanıştırıyor. Besin değerler, faydaları, zararları ve marifetlerini tek bir yazı dizisi altında öğrenebilirsiniz. Diyetisyen Işın SAYIN'ın kaleminden ıspanak ve bilinmeyenleri... (daha&helliip;)
Sağlıklı zayıflama programlarında; vücutta ve kanda her saat yeterli besin ve yakıt vardır, buna rağmen zayıflanılır. Kalorisi diyet uzmanı tarafından hesaplanan zayıflama diyetlerinde, keton cisimcikleri oluşmaz, ağız kokusu oluşmaz. Sitemizin diyetisyenlerinden Işın SAYIN bu konu hakkında merak edilenleri cevaplıyor. (daha&helliip;)
Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
Sayfa başına git