"Kalça Egzersizi" ile Etiketlenen Konular

Kadınlar için ciddi önem taşıyan kalça  ve kalça bölgesi fazlalıkları için sitemiz uzmanı Pilates Master Trainer Melis Yengil kalça sıkılaştırma konusunda sizlere harika öneriler sunuyor. Evde yapabileceğiniz harika ve basit egzersizlerle sıkı kalçalara kavuşmak artık zor değil. Sizde sağlıklı bir vücuda kavuşmak ve daha çekici olmak istiyorsanız bu egzersizleri takip etmenizde fayda...
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, güçlü ve daha iyi bir karın kası için bir kombin oluşturarak kalça ve karın egzersizi yapıyor. Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, kalça ve karın egzersizi veriyor.
Doğru kalça ve göbek eritme hareketleri ile karın bölgenizdeki yağlardan kurtulacak, çok daha sıkı bir kalçaya sahip olacaksınız. Videodaki hareketleri dinlenme süreleriyle beraber uygulamayı unutmayın.
Egzersizleri 4-5 hafta süreyle birer gün arayla hafta da 3-4 gün uygulayın. Kullanılan ağırlıkları kondisyon durumunuza ve cinsiyetinize göre seçebilirsiniz. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa egzersize başlamadan önce mutlaka hekiminize başvurunuz. (daha&helliip;)
Sayfa başına git