"Karatay diyeti" ile Etiketlenen Konular

Prof. Dr. Canan Karatay, son zamanlarda çıkan diyet polemikleri ile adından fazlasıyla söz ettiriyor. Pek çok diyetisyenin aksine ara öğün zorunluluğu vermeyen Karatay, 3 ana öğünün yeterli olacağından bahsediyor. Peki bu ana öğünlerde neler var ? Canan Karatay'ın bir haftalık diyet listesi için tıklayın>>>
Canan Efendigil Karatay, ömrünün 50 yılını hekimlik hizmetine adamış, birçok ünlü isme hocalık yapmış, değerli bir kardiyoloji profesörü. Prof. Dr. Canan Karatay Efendigil Türkiye‟de ilk kez uyluk artar damarı yoluyla koroner anjiografi yapan kişi; yani işin duayenlerinden biri. Yıllarca Dünya‟nın Avusturalya haricindeki 4 kıtasında ünlü kalp merkezlerinde hekimlik yapmış. (daha&helliip;)
Prof. Dr. Canan Efendigil KARATAY yazıları ve röportajları ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Son zamanların en çok merak edilen diyet listesi Prof. Dr. Canan Efendigil KARATAY'a ait. Karatay diyet listesi ile güvenli zayıflamanız mümkün. Ancak Karatay diyetinin diğer zayıflama önerilerine göre bazı farklılıkları var hemde şaşırtıcı derece. (daha&helliip;)
Sayfa başına git