"Karın Egzersizi" ile Etiketlenen Konular

Karnınızı düzleştirecek egzersizler ile sıkılaşmanız mümkün. Peki bunu nasıl yapmalısınız? Tabi ki bir uzman yönlendirmesi ile daha hızlı sıkılaşabilirsiniz. Pilates Master Trainer Melis Yengil orta seviye karın egzersizleriyle herkesin evde yapabileceği bir program sunuyor size. Melis Yengil - Orta Seviye Karın Egzersizleri
Dümdüz bir karın sahibi olmak sadece 4 dakika. 4 dakikalık karın egzersizleri ile istediğiniz vücuda kavuşmak oldukça kolay. Önemli olan düzenli uygulamak.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, güçlü ve daha iyi bir karın kası için bir kombin oluşturarak kalça ve karın egzersizi yapıyor. Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, kalça ve karın egzersizi veriyor.
Sitemizin Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, karın egzersizleri ile evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz egzersiz hareketlerini göstermeye devam ediyor. Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil, bu videoda karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmak için karın egzersizleri gösteriyor.
Egzersizleri 4-5 hafta süreyle birer gün arayla hafta da 3-4 gün uygulayın. Kullanılan ağırlıkları kondisyon durumunuza ve cinsiyetinize göre seçebilirsiniz. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa egzersize başlamadan önce mutlaka hekiminize başvurunuz. (daha&helliip;)
Sayfa başına git