"Kilo Aldıran Yiyecekler" ile Etiketlenen Konular

Abur cubur atıştırmaların kilo aldırdığını hepimiz biliyoruz. Hatta kilo almanın dışında ölümlere bile sebep olduğunu da belirtelim. Bundan kurtulmayı hiç düşündünüz mü ? Hala geç değil, bu alışkanlıklarınızdan vazgeçin! Ciddi sağlık problemlerine neden olan abur cubur yeme alışkanlığı sindirim sistemi enfeksiyonlarına neden oluyor. (daha&helliip;)
Genelde sadece yemek yemekle kilo alındığımızı sanıyoruz ama bu bilgi yanlış. Neden derseniz sebebi açık çünkü şişmanlık birçok metabolik, hormonal, genetik, çevresel ve psikolojik etkenin bir arada bulunduğu kompleks bir hastalık. Bilmelisiniz ki sadece yemek kilo aldırmıyor. (daha&helliip;)
Hayatımızı sürdürebilmek için devamlı tüketmeliyiz. Ancak besin zincirleri içerisinde kilo aldıran yiyecekler bizi şişmanlatmak için hazırda bekliyorlar. Beslenme konusunda çok fazla öneriler bulunmaktadır ancak bunların bir çoğu kilo aldıran yiyecekler kategorisini ister istemez destekler. Bu haberde sizlere kilo aldıran yiyecekler hakkında bilgiler vereceğiz. (daha&helliip;)
Sayfa başına git