"Kilo Koruma Yöntemleri" ile Etiketlenen Konular

Bin bir zahmetle fazla kilolarınızdan kurtuldunuz. Artık her şeyi rahatlıkla yiyebilir, kaçamaklar yapabilirsiniz dersek tabiki inanmayın. Düzenli ve dengeli beslenmeye tüm hızıyla devam. Kilo vermek kadar verdiğiniz kiloları korumak da çok önemli hatta kilo vermekten çok daha önemli. Peki verilen kiloları korumak için ne yapmalı? Ana öğünleriniz 400-500 kaloriyi, ara öğünleriniz ise...
Kilo almak çok kolaydır ancak kilo vermek hiç kolay değildir. Eğer kilo vermeyi başardıysanız şimdi önemli olan verdiğiniz kiloları geri almamak yani ideal kilonuzu korumak. İdeal kilonuzu korumak için bazı ufak ipuçları var. Bunlara uyduğunuz takdirde verdiğiniz kiloları geri almayacak ve bu sayede ideal kilonuzu koruyacaksınız. (daha&helliip;)
Kilonuzun korumaya ihtiyacı var. Aldığınız kiloları vermek, verdikten sonra ise almamak size büyük işkence olmasın. Kilonuzu korumanın yollarını bildiğiniz takdirde zayıf kalmak yada ideal kiloda sabitlenmek çok kolay. Kilonuzu korumanın yollarını bilmiyorsanız kesinlikle bu habere göz atın. (daha&helliip;)
Kilonuzu korumanın o kadar çok farklı yolu vardır ki duyduğunuzda çok şaşıracaksınız. Kilo korumanın farklı yolları nelerdir merak eden çok, bu sebeple bizde kilo korumanın yollarını sizin için araştırdık. Kilo vermek yada kilo almanın yanı sıra kilo korumak çok daha zordur ve çok daha önemlidir. (daha&helliip;)
Kilo koruma yöntemleri kişinin sosyal hayatıyla birebir ilişkilidir. Günlük aktiviteleri, metobolizma hızı, cinsiyeti, sağlık durumu belirlendikten sonra günlük enerji miktarı belirlenmelidir. Daha sonra dengeli beslenme programı oluşturup işe başlamalısınız. (daha&helliip;)
Sayfa başına git