"Kışın Kilo" ile Etiketlenen Konular

Yazın sonlarına doğru yaklaştıkça yine kışın kilo alma problemi akıllara düşüyor. Yaza hazırlananlar verdikleri kiloları kışın geri almak istemiyorlar elbette peki bunun için ne yapmalılar ? Sizden yaz için verdiğiniz kiloları geri almayın. (daha&helliip;)
Havalar soğudukça vücut enerjisi düşer ve kişiler daha çok enerji alacağını düşünüp yemek düzenlerini alt üst ederler. Ayrıca yürüyüşler havaların soğuk ve yağışlı olmasından dolayı azalır. Kış ayları en çok kilo alınan dönemlerden biridir, dikkatli olmakta fayda var. Kış kapıyı çaldı ve kilolar kapıda sizi bekliyor. Fırsat vermemek için bazı önerileri...
Havaların soğumasıyla birlikte kilo alma korkusu git gide artıyor. Yerinde bir korku çünkü havaların soğuması metabolizma hızının yavaşlamasına neden oluyor.  Soğuk havalarda değişen metabolizma hızını düzenlemek ve kilo kontrolünü sağlayabilmek için beslenme alışkanlıklarının gözden geçirilmesinde fayda var. Zira kapalı havalar, kilo artışı riskini de beraberinde getiriyor. (daha&helliip;)
Kışın kilo almak kaçınılmaz. Yazın verilen kilolar kışın kesinlikle hepsi de olamasa büyük bir kısmı geri alınır. Kilo vermek zordur ancak kilo almak gerçekten çok kolaydır. Kışın kilonuzu korumak ise gerçekten en zor olan şeylerden biridir. (daha&helliip;)
Sayfa başına git