"Ünlüler Nasıl Kilo Veriyor" ile Etiketlenen Konular

Zayıflamak için genelde çevremize yada her an hayatımızda olan ünlülere bakarız. Ünlüler nasıl zayıflıyor acaba diye düşünerek zaman geçiren olduğunu düşünüyoruz. Eğer sizde ünlülerin nasıl zayıfladığını merak ediyorsanız bu haberlerde sorularınızın cevabını alabilirsiniz. (daha&helliip;)
Dünyaca ünlü şarkıcı 40 günde 10 kilo vererek hayranlarını şaşırttı. Yaz turnesi öncesi fazla kilolarından kurtulmak isteyen ünlü isim 40 günde nasıl 10 kilo verdi ? Ünlüler nasıl zayıflıyor, zayıflamak için neler yapıyor merak ediyorsanız tüm detayları haberin devamında. (daha&helliip;)
Ünlülerin fizikleri her ekranlara çıktıklarında gözümüze takılır. Verdikleri kilolar ve güzellikleriyle hep hayranlık uyandırırlar. Peki ünlüler nasıl zayıflıyor diye hiç merak ettiniz mi ? Kesinlikle etmişsinizdir, işte bizde merakınızı gidermek için zayıflayan ünlülerin zayıflama önerilerini sizlerle paylaşıyoruz. (daha&helliip;)
Tom Cruise, Julia Roberts, Mariah Carey ve Madonna gibi dünyada ünlü isimlerin uyguladığı bu zayıflama yöntemi ile zor diyetleri rafa kaldırabilirsiniz. Ayrıca bu beslenme yöntemi ile sevdiğiniz yemeklerden vazgeçmek zorunda kalmıyorsunuz. Zayıflama hapı, spor salonları veya zayıflamak için ne yapıyorsanız artık gözden geçirmenin vakti geldi. (daha&helliip;)
Hemen hemen her ünlü vücutlarına ve kilolarına çok dikkat eder. Birçok yöntemi uygularlar hatta vakitlerinin çoğunu kilo kaybetmeye yada kilolarını korumaya adarlar. Bu konuda önemli olan sağlıklı ve etkili kilo verme yöntemleridir. (daha&helliip;)
Sayfa başına git