Evde otururken kilo almayın

Evde otururken kilo almayın


Yapılan araştırmalar sonucunda genelde evde zaman geçirirken ve de tatilde daha çok kilo alındığı ortaya çıktı. Bu durumda ev kadınları ve evde tatil yapan veya evde çok zaman geçiren insanlar kilo almaya daha müsait oldukları ortaya çıktı.

Evde zaman geçirirken kilo almamak için özellikle kendinize bir planlama yapmalısınız. Sabah erken kalkıp kahvaltınızı yapmalı ve öğle yemeğinizi vaktinde yemelisiniz. Ayrıca beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemeniz gerekiyor. Öğünleriniz saatleri şaşmamalı ve akşam belli bir saatten sonra sudan başka bir şey midenize girmemeli. Bunlara dikkat etmediğiniz sürece evde otururken kilo almamanız kaçınılmaz.

Özellikle evde su tüketimine dikkat edin ve eğer atıştırmalık istiyorsanız kabuklarını soymadan salatalık tüketebilirsiniz. Eğer salatalık hoşunuza gitmiyorsa mısır gevreğini çerez gibi tatlı kasesine koyarak tüketerek kendinizi oyalayabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir