Ezgi Mola nasıl zayıfladı ?

Ezgi Mola nasıl zayıfladı ?


Ekranların sevilen ismi Ezgi Mola verdiği kilolarla hala konuşuluyor. Nasıl kilo verdiğini merak edenler için bir araştırma gerçekleştirdik. Güzel oyuncu Ezgi Mola nasıl zayıfladı merak edenler arasındaysanız bu haber tam size göre o zaman.

Güzel ve sempatik oyuncu Ezgi Mola uzun süre önce ciddi bir kilo verme operasyonuna girişti ve sağlıklı bir şekilde birden kilo vermeyi başardı. Uzun süre Ezgi Mola nasıl zayıfladı diye merak edildi. Ezgi Mola çok özel bir diyet yada program uygulamadığını söylüyor röportajlarında. Her zaman zayıflayan biri gördüğünde karşısındakine nasıl zayıfladığını sorup net vede kolay bir çözüm beklediğini söyleyen güzel oyuncu hiç beklediği cevapları alamamış.

Yemek yemekten zevk almadığını söyleyen genç oyuncu fobisi olmasına rağmen bir beslenme uzmanına danışmaya karar vermiş. Düzenli yürüyüşler ve düzenli beslenme programları hazırlanmış Ezgi Mola’ya. Sabah ve akşam en az 1 saat yürümüş Ezgi Mola. Kilolarından kurtulmak için her yolu denedim ama sonucu beslenme uzmanına başvurarak alabildim diyor.

Ezgi Mola ekmek, hamur işleri, cipsler, aburcular hepsinde vazgeçmiş. 15 kişo veren Ezgi Mola verdiği kilolar sayesinde artık daha sağlıklı.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir