Fransız kadınlarının ideal kilo sırları

Fransız kadınlarının ideal kilo sırları


Fransız kadınlarının ideal kilo önerilere Fransız kalmayın çünkü artık sizde bunu öğreneceksiniz. Fransız kadınları nasıl formda kalıyorlar ve genelde hangi yöntemlere başvuruyorlar merak ediyor olabilirsiniz. Bizde bu konuyu sizler için araştırdık.

Fransız kadınlarının formlarını koruma sırları Dukan diyeti! Yani “İstediğin kadar ve istediğin zaman ye!” İnanması zor ama bu slogan ile yola çıkan dukan diyeti uygulayan Fransız kadınlarının sayısı çok.

Dukan diyeti Fransız kadınlarının ideal kilolarını herkesten daha iyi koruklarını gösteren bir tablo çizilmesine neden oldu. Kruvasan, peynir ve şarap tüketimini çok seven Fransızlar nasıl oluyor da ideal kilolarını koruyabiliyorlar.

Beslenme Uzmanı Pierre Dukan kendi ismiyle tanıttığı Dukan diyeti ile Fransızları formda tutuyor. Dukan diyeti bundan 10 yıl önce Fransız damak tadıyla tanıştırıldı. 1,5 milyon Fransız kadını bu diyete bağlı kaldı ve formlarını korudu.

Dukan diyeti nedir aslında Dukan diyeti karbonhidrat sevenler için hiç uygun değil çünkü bu protein diyeti. Yağsız proteinleri, süt ürünlerini, balık ve kümes hayvan etini içeriyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir