Geçen Yıl En Çok Diyet Yapan Şehir

Geçen yıl en çok diyet yapan şehir


Fazla Kilo ekibi sizler için bir araştırma yaptı. Google raporlarına göre 2011 yılında Google üzerinden “diyet” kelimesini aratan şehirlerin bir listesini çıkarttık. Sonuçlar çok şaşırtıcı çünkü dört büyük şehir olan İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara ilk 10 arasında yok!


Google raporlarına göre geçtiğimiz yıl yani 2011 yılında “diyet” kelimesini aratan ilk 10 şehir arasında Türkiye’nin en büyük 4 şehir bulunmuyor. Raporlara göre  İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara’nın yer almadığı bu liste çok şaşırtıcı. Google arama motoru olmasının yanı sıra karşılaştırma ve raporlama alanında uzman bir yazılıma sahip. Bu sayede bizler de bölgesel olarak kitlesel raporlar elde edebiliyoruz.

Araştırmalar gerçekleri kesinlikle yansıtıyor. Sitemize yapılan ziyaretler ile karşılaştırıldığında aynı sonuçlar elde ediliyor. Buda demek oluyor ki ülke genelinde kilo sorunu yaşayan bölgeler çok değişken.

İşte Google raporlarına göre  2011 yılında “diyet” kelimesini aratan ilk 10 şehir;

 2011 Yılında “diyet” Kelimesini Aratan İlk 10 Şehir
1. Bolu, Turkey
2. Aydın, Turkey
3. Eskişehir, Turkey
4. Hatay, Turkey
5. Manisa, Turkey
6. Tekirdağ, Turkey
7. Balıkesir, Turkey
8. Sakarya, Turkey
9. Muğla, Turkey
10. Içel, Turkey

 

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir