Göbeğinizi Küçültürken

Göbeğinizi küçültürken


Selülitsiz olabilirsiniz, incecik bir beliniz, dümdüz bir karnınız olabilir. Peki ama ya ruhunuz? Onu düşündünüz mü? Günümüz insanının en büyük sorunlarından biri olan ruhsal obezite sizin de yakanıza yapışmış olabilir mi? Kıskançlık, şişkin ego, bencillik, kin, kıskançlık, öfke varsa, ne kadar yakışıklı ya da güzel olduğunuz ne önemi var.

Bedensel güzellik ancak ruhla birleşince anlam taşır. Ruhunuzu dadetokslayın. Günümüzde artık insanlar birbirine güvenmiyor, herkes kendine yüksek koruma duvarları örüyor. Uzmanlar bu konuda net; duygu eksikliği yaşıyoruz. Arada bir dış dünya ile bağlantımızı kesip içe yolculuk yapmalı, ruhu arındırmalıyız.

Nasıl ki cep telefonunu şarj etmeden kullanmak mümkün değil, ruhumuzu da beslemeliyiz Nasıl mı? Güzel kokular, müzikler, dua. meditasyon, reiki, yoga bunlardan bazıları. Bedeninizi yağ hamallığından kurlarınken ruhunuzu da kırgınlıklardan, öfke, nefret, hak yemelerden temizleyin. Göbeğinizi küçütürken egonuzu da küçültün, estetiği sadece bedene değil,, ruhunuza da yaptırın.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir