Hande Yener’den büyük değişim!

Hande Yener’den büyük değişim!


Bir konserinde fazla kiloları ile görüntülenen ünlü şarkıcı, değişimi ile hayranlarını şaşırtıyor.

Hayatının çok uzun bir dönemi 38 beden kıyafetler giydiğini hatta 40 bedene kadar ulaştığından bahsetti. 38  ya da 40 beden kıyafetlerde bile taşmalar olmaya başlayınca kilo vermeye karar verdi. O zamana kadar kendi kendine pek çok diyet programı uygulayan, sadece salatalarla beslenen Hande Yener, son olarak bir diyetisyen eşliğinde zayıflamaya karar verdi.

Eski kliplerini izlediğinde çok daha zayıf olmalıyım diye düşünen Hande Yener, azmi ile bu isteğini gerçekleştirdi. Diyetisyen ile uyguladığı diyetin gerçekten çok ağır bir diyet olduğundan bahseden şarkıcı, öncelikle diyetisyeninin isteği ile beslenmesini ve uykusunu düzene soktu. 3 ay süren diyet süreci sonunda yaşam şeklini tamamen düzene soktu. 10 günde bir abartmamak üzere bir kaçamak hakkı olduğundan da bahsetti.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir