Hazal Kaya Ve Güzellik Sırları

Hazal Kaya’nın güzellik sırları


Aşk-ı Memnu Dizisinde Nihal Karakteri ve ardından Adını Feriha Koydum dizisinin başrollerinden Feriha rolünü canlandıran Hazal Kaya beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Hazal Kaya 1990 Gaziantep doğumlu. İstanbul İtalyan Lisesini bitirerek Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi kazanmış.

Cildini gül suyu ve tonik kullanarak koruduğunu belirten Kaya saçlarına tarçınlı bakım yaptırmış. Saçları güçlendiren ve parlak gösteren tarçınlı saç bakımı: Sıcak zeytinyağı içerisine bir kaşık bal, bir tatlı kaşığı toz tarçın ilave edin. Elde ettiğiniz karışımı banyodan önce başınıza sürün ve yaklaşık 15 dakika bekletin. Sonra başınızı iyice yıkayın.

Hazal Kaya Aşk-ı Memnu setinde düzensiz beslenmekten ötürü kilo aldığını belirterek şunları ekledi; geçen sene düzensiz beslenmekten ötürü epey kilo aldım. Şimdi vermeye çalışıyorum. Haftada en az iki gün spor salonuna gidiyorum. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.Boş zamanım olduğunda dans ediyorum. 15 yaşından beri tango yapıyorum.

 

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir