Hülya Avşar nasıl 9 kilo verdi ?

Hülya Avşar nasıl 9 kilo verdi ?


Ünlülerin diyetisyeni Bengül Akgün O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz programları ile her hafta ekranlarda güzelliğiyle göz kamaştıran  Hülya Avşar’ın nasıl zayıfladığını açıkladı. Sevilen isim Hülya Avşar yoğun iş temposuna rağmen nasıl zayıflamak için zaman ayırabiliyor merak ediyorsanız detaylar bu haberde.

Hülya Avşar’ın inanılmaz disiplinli bir insan olduğunu ifade eden Akgün, Avşar’ın boş zamanlarında tenis, koşu, yürüyüş gibi sürekli egzersiz halinde olduğunu açıklıyor. Anşar’ın iyi bir kas kütlesi olduğunu ve sadece yağ fazlalıklarını azaltmaya çalıştıklarını ve Avşar’ ın doğru bildiği yanlış beslenme alışkanlıklarını düzelttiklerini açıkladı. Bu şekilde Hülya Avşar’ın kilo vermesiyle ne yüzü çöktü nede bitkin bir görünüme sahip olduğunu belirtti. Diyetisyen Bengül Akgün mayıs ayından itibaren bu zayıflama programıyla birlikte Hülya Avşar’ın 9 kilo verdiğini de ekledi.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir