İdeal kiloya ulaşmak aklınızdan geçiyor!

21
İdeal kiloya ulaşmak aklınızdan geçiyor!
İdeal kiloya ulaşmak aklınızdan geçiyor!

Dr. Fevzi Özgönül, ideal kiloya ulaşmanın aslında akıl yolundan geçtiğinden bahsediyor ve beden aklı ile zayıflamayı öneriyor.

İdeal bir beden ölçüsüne kavuşmak, en önemli olan nokta. Sizin için ideal olan kiloyu bilip ona göre protein, vitamin, mineral ve karbonhidrat alımını dengelemek gerekiyor.

Dr. Fevzi Özgönül, beden aklı ile zayıflama yönteminde herhangi bir diyet listesi ya da sıkı bir egzersiz programı olmadığından bahsediyor. Aslında yapılan şu: Sizin ne kadar yiyerek doyduğunuzu size gösteriyor bu yöntem. Sonrasında da ideal kilonuza kavuşuyorsunuz. Önemli olan şey; vücudunuzun hangi besine ne kadar ihtiyacı olduğunu görmek, bunu akıl yoluyla kavramak, kabul etmek.

Beden aklı ile zayıflama tedavisine ek olarak, zayıflamayı hızlı bir hale getirmek için akapunktura benzeyen karboksipunktur yöntemi de uygulanıyor. İki kulak kepçesi, çene altı ve el bilekleri altına 1-2 cc’lik oksijen ve karbondioksit gazı veriliyor. Bu yöntem besinlerin emilimini hızlandırıyor ve hızla kilo vermenizi sağlıyor.

Kaynak: Sabah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here