Kaan Kural 82 kilo verdi!

Kaan Kural 82 kilo verdi!


Ünlü basketbol yorumcusu olan Kaan Kural verdiği kilolarla herkesi şaşkına çevirdi. Tam 1 yıl önce 210 kilo olan Kaan Kural ameliyat olarak 128 kiloya düşerek herkesi şaşırttı. Mide ameliyatı geçirerek 82 kilo veren yorumcu şimdi daha mutlu.

Ekranların en heyecanlı spor sunucularından biri olan Kaan Kural son yıllarda kilo almasının hızlandığını ve git gide daha da kötü bir hal aldığını söylüyor. 2011 yılında doğan kızının yüremeye başladığında onun peşinden koşamamaya başlamış ve bu onu ciddi bir karar almaya zorlamış. Karşılaştığı bir arkadaşından aldığı öneriyle mide ameliyatı olup hızla kilo vermeye başlayan Kaan Kural şimdi 128 kilo ve bir süre daha kilo vermeye devam edecek.

Sağlığına geri kavuştuğu için çok mutlu olan ünlü yorumcu Kaan Kural 100 kilonun altına düşmek istiyor. Yazılarından ve televizyon programlarından tanıdığımız basketbol yorumcusu Kaan Kural’la, doktoruna birinci yıl kontrolüne gittiği gün, Vakıf Guraba Hastanesi’nin bahçesinde buluştuk. O, heyecanla doktorunun yorumunu, bizse bir yılda 82 kiloyu nasıl verdiğini öğrenmeyi bekliyorduk. İlk karşılaştığında, hâlâ ‘kilolu’ denebilecek bir adam görünce şaşırıyor insan. Fakat daha sonra eski fotoğraflarını görünce işin boyutunu kavrıyor ve Kural’ın hayatının nasıl değişmiş olabileceğini tahayyül edebiliyorsunuz.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir